tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG - lek. med. Agnieszka Grabińska. ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Adaptacja poddaszy, sufity podwieszane, ściany ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 Wyniki grup młodzieżowych

 
Piłka nożna

* Liga wojewódzka juniorów starszych
Lechia Tomaszów – Concordia Piotrków 3:0 (1:0)
LUKS Bałucz – Ceramika Opoczno 0:3
Akademia Piłkarska ŁKS – GKS Bełchatów 2:3

* Liga wojewódzka juniorów młodszych
MKS–PMOS Zduńska Wola – Ceramika Opoczno 0:3
Bramki strzelili: Daniel Polakowski, Albert Kalinowski, Piotr Młynarczyk.
Ceramika wystapiła w składzie: Łukasz Gadomski – Michał Kłosek, Krzysztof Łukasik, Daniel Rogulski, Piotr Markowicz – Paweł Markowicz (40 Artur Grzywacz), Tomasz Kryński (40 Radosław Wilk), Maciej Witczak (40 Artur Wolski), Albert Kalinowski (70 Bartłomiej Gambka) – Daniel Potakowski (60 Radosław Porzucek), Piotr Młynarczyk (55 Michał Wiatr). Trener Jarosław Krzysztofik.

* Liga wojewódzka – Deyna
Włókniarz Moszczenica – Akademia Piłkarska ŁKS 2:1 (1:1)
Pogoń Zduńska Wola – Ceramika Opoczno 2:3
Ceramika zdgrała w składzie: Kamil Wrzeszcz, Wiktor Sadzikowski, Marcin Kopacz, Jan Szmitka, Jakub Ksyta, Karol Kowalczyk, Łukasz Rożej, Damian Prusek, Krystian Grzyb, Paweł Kowalczyk, Adrian Bartyzel. Na zmiany wchodzili: Łukasz Krygiel, Adam Pręcikowski.
Mazovia Tomaszów – Widok Skierniewice 0:2 (0:1)

* Liga wojewódzka – Michałowicz
Ceramika Opoczno – Mazovia Rawa Mazowiecka 9:2 (3:2)
Pelikan Łowicz – Woy Bukowiec Opoczyński 1:2
GKS Bełchatów – Orzeł Łódź 7:2 (1:0)

* Liga wojewódzka – Kuchar
Ceramika Opoczno – Mazovia Rawa Mazowiecka 0:1
Warta Sieradz – Świt Kamieńsk 8:1

* Klasa okręgowa juniorów starszych
GKS Bełchatów – Polonia Piotrków 5:0 (3:0)
Woy Bukowiec Opoczyński – Zjednoczeni Bełchatów 3:2 (1:2)
KS Paradyż – Stal Niewiadów 1:4 (1:1)
Czarni Rozprza – Astoria Szczerców 1:4 (0:2)
LKS Mroczków – KS Poświętne 0:1

* Klasa okręgowa juniorów młodszych
Szczerbiec Wolbórz – Motor Bujniczki 8:0 (4:0)
LKS Radzice – Włókniarz Zelów 0:2 (0:2)
Omega Kleszczów – LUKS Mroczków–Dzielna 4:0
LKS Mierzyn – Mechanik Radomsko 2:6 (2:2)
* Klasa okręgowa – Deyna

Grupa I
LKS Mroczków – LKS Lubochnia 0:2
Gerlach Drzewica – LKS Żarnów 2:4 (0:1)
KS Paradyż – Sparta Ostrów 4:2 (3:1)

* Klasa okręgowa – Michałowicz
Polonia Gorzędów – Włókniarz Zelów 2:0
Relax Czerniewice – Mechanik Radomsko 1:2 (0:0)
Stal Niewiadów – Lechia Tomaszów 1:0
LKS Gomunice – Piotrcovia 5:0 (2:0)
Omega Kleszczów – Grabka Grabica 7:2
Leśnik Sitowa – Włókniarz Moszczenica 1:5 (1:3)

* Klasa okręgowa – Kuchar
LKS Białaczów – Pilica Przedbórz 0:2 (0:1)
KS Poświętne – Niezapominajki Tomaszów 1:0 (0:0)
KS Grocholice – GUKS Gorzkowice 2:7 (0:5)
LKS Mniszków – Skalnik Sulejów 1:2
Gerlach Drzewica – LKS Żarnów 1:3 (0:1)
VIS Gidle – Polonia Piotrków 1:3 (0:2)

* Klasa okręgowa – Górski

Grupa II
Włókniarz Moszczenica – Lechia Tomaszów 0:5
LKS Lubochnia – Ceramika Opoczno 3:6 (0:4)
Woy Bukowiec Opoczyński – Luciążanka Przygłów 5:1 (1:1)

* Turniej Górski B – grupa Tomaszów – Opoczno
KS Paradyż – Ceramika Opoczno 1:0
Kawaleria Tomaszów – Zjednoczeni Budziszewice 0:1
Kawaleria Tomaszów – KS Paradyż 2:3
Ceramika Opoczno – Kawaleria Tomaszów 0:1
KS Paradyż – Zjednoczeni Budziszewice 2:0
Zjednoczeni Budziszewice – Ceramika Opoczno 2:3


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 15 (718) z dnia 15 Kwietnia 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »