Piłka nożna
* Liga wojewódzka juniorów starszych
Lechia Tomaszów – Concordia Piotrków 3:0 (1:0)
LUKS Bałucz – Ceramika Opoczno 0:3
Akademia Piłkarska ŁKS – GKS Bełchatów 2:3
* Liga wojewódzka juniorów młodszych
MKS–PMOS Zduńska Wola – Ceramika Opoczno 0:3
Bramki strzelili: Daniel Polakowski, Albert Kalinowski, Piotr Młynarczyk.
Ceramika wystapiła w składzie: Łukasz Gadomski – Michał Kłosek, Krzysztof Łukasik, Daniel Rogulski, Piotr Markowicz – Paweł Markowicz (40 Artur Grzywacz), Tomasz Kryński (40 Radosław Wilk), Maciej Witczak (40 Artur Wolski), Albert Kalinowski (70 Bartłomiej Gambka) – Daniel Potakowski (60 Radosław Porzucek), Piotr Młynarczyk (55 Michał Wiatr). Trener Jarosław Krzysztofik.
* Liga wojewódzka – Deyna
Włókniarz Moszczenica – Akademia Piłkarska ŁKS 2:1 (1:1)
Pogoń Zduńska Wola – Ceramika Opoczno 2:3
Ceramika zdgrała w składzie: Kamil Wrzeszcz, Wiktor Sadzikowski, Marcin Kopacz, Jan Szmitka, Jakub Ksyta, Karol Kowalczyk, Łukasz Rożej, Damian Prusek, Krystian Grzyb, Paweł Kowalczyk, Adrian Bartyzel. Na zmiany wchodzili: Łukasz Krygiel, Adam Pręcikowski.
Mazovia Tomaszów – Widok Skierniewice 0:2 (0:1)
* Liga wojewódzka – Michałowicz
Ceramika Opoczno – Mazovia Rawa Mazowiecka 9:2 (3:2)
Pelikan Łowicz – Woy Bukowiec Opoczyński 1:2
GKS Bełchatów – Orzeł Łódź 7:2 (1:0)
* Liga wojewódzka – Kuchar
Ceramika Opoczno – Mazovia Rawa Mazowiecka 0:1
Warta Sieradz – Świt Kamieńsk 8:1
* Klasa okręgowa juniorów starszych
GKS Bełchatów – Polonia Piotrków 5:0 (3:0)
Woy Bukowiec Opoczyński – Zjednoczeni Bełchatów 3:2 (1:2)
KS Paradyż – Stal Niewiadów 1:4 (1:1)
Czarni Rozprza – Astoria Szczerców 1:4 (0:2)
LKS Mroczków – KS Poświętne 0:1
* Klasa okręgowa juniorów młodszych
Szczerbiec Wolbórz – Motor Bujniczki 8:0 (4:0)
LKS Radzice – Włókniarz Zelów 0:2 (0:2)
Omega Kleszczów – LUKS Mroczków–Dzielna 4:0
LKS Mierzyn – Mechanik Radomsko 2:6 (2:2)
* Klasa okręgowa – Deyna
Grupa I
LKS Mroczków – LKS Lubochnia 0:2
Gerlach Drzewica – LKS Żarnów 2:4 (0:1)
KS Paradyż – Sparta Ostrów 4:2 (3:1)
* Klasa okręgowa – Michałowicz
Polonia Gorzędów – Włókniarz Zelów 2:0
Relax Czerniewice – Mechanik Radomsko 1:2 (0:0)
Stal Niewiadów – Lechia Tomaszów 1:0
LKS Gomunice – Piotrcovia 5:0 (2:0)
Omega Kleszczów – Grabka Grabica 7:2
Leśnik Sitowa – Włókniarz Moszczenica 1:5 (1:3)
* Klasa okręgowa – Kuchar
LKS Białaczów – Pilica Przedbórz 0:2 (0:1)
KS Poświętne – Niezapominajki Tomaszów 1:0 (0:0)
KS Grocholice – GUKS Gorzkowice 2:7 (0:5)
LKS Mniszków – Skalnik Sulejów 1:2
Gerlach Drzewica – LKS Żarnów 1:3 (0:1)
VIS Gidle – Polonia Piotrków 1:3 (0:2)
* Klasa okręgowa – Górski
Grupa II
Włókniarz Moszczenica – Lechia Tomaszów 0:5
LKS Lubochnia – Ceramika Opoczno 3:6 (0:4)
Woy Bukowiec Opoczyński – Luciążanka Przygłów 5:1 (1:1)
* Turniej Górski B – grupa Tomaszów – Opoczno
KS Paradyż – Ceramika Opoczno 1:0
Kawaleria Tomaszów – Zjednoczeni Budziszewice 0:1
Kawaleria Tomaszów – KS Paradyż 2:3
Ceramika Opoczno – Kawaleria Tomaszów 0:1
KS Paradyż – Zjednoczeni Budziszewice 2:0
Zjednoczeni Budziszewice – Ceramika Opoczno 2:3 |