tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
WAZEKTOMIA - tel. 602-190-429, ...
czytaj dalej »

WSZYWKI (esperal), tel. ...
czytaj dalej »

UROLOG SPEC. Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 Wyniki drugiej kolejki

 
Mała i Młodzieżowa liga Halowej Piłki Nożnej w Opocznie sezonu 2013/2014


W sobotę, 7 grudnia drużyny Małej i Młodzieżowej Ligi Halowej Piłki Nożnej rozegrały drugą kolejkę spotkań.
Rywalizacja organizowana przez Ludowy Klub Sportowy Opoka cieszy się dużym zainteresowaniem młodych piłkarz oraz kibiców. Na mecze rozgrywane w hali Zespołu Szkół Samorządowych nr 1 przychodzi spora grupa kibiców.

Wyniki drugiej kolejki


MAŁA LIGA

Ceramika 2001 A ? UKS Dwójka 4:0
Bramki zdobyli: Wiktor Kuleta 2, Mikołaj Kuleta i Miłosz Karwat.
Ceramika 2001 B ? Football Team 2001 11:1
Bramki dla Ceramiki zdobyli: Kacper Giełzak 9, Dawid Rzepka, Kacper Zalewski, Jacek Rzepka.
Kaja Opoczno Chłopcy ? Football Academy Opoczno 0:0
Kaja Opoczno Dziewczęta ? Widzew Opoczno 0:5
Bramki zdobyli: Kacper Bartyzel 2, Filip Adamowicz, Mateusz Sadłowski, Damian Stępień.
Academia Football Masters ? CZABO Opoczno 0:3
Bramki zdobyli Mateusz Grabski 2, Mateusz Wołynkiewicz.
SP 1 Opoczno ? Cera 02 ? mecz przełożony

Tabela
1. Widzew Opoczno 2 6 19:1
2. CZABO Opoczno 2 6 9:1
3. Ceramika 2001 B 1 3 11:1
4. SP 1 Opoczno 1 3 8:1
5. Cera 02 1 3 6:1
6. Ceramika 2001 A 1 3 4:0
7. Footoball Team 2001 2 3 5:12
8. Kaja Chłopcy 2 1 1:6
9. Footoball Academy 2 1 1:14
10. Football Masters 2 0 1:7
11. Kaja Dziewczęta 2 0 1:11
12. UKS Dwójka 2 0 1:12
LIGA MŁODZIEŻOWA

Quniele ? Panczester 0:2
Bramki zdobył Damian Pokusa.
UKS Ogonowice ? Cera 2000 4:5
Bramki dla UKS Ogonowice zdobyli Mateusz Walkiewicz 3, Paweł Wiktorowicz, dla Cery gole zdobyli: Dominik Sroka 2, Wojtek Białas, Kamil Orzechowski, Piotr Budzyński.
Pogromcy "Dzikuf" ? Ceramika 98 2:2
Bramki dla Pogromców zdobył Wojtek Róg, dla Ceramiki gole zdobyli Adrian Wdowiak i Kacper Błaszczyk.
69 ? ZSPryw. 1:7
Gola dla 69 zdobył Mateusz Tkaczyk, dla ZSPryw. bramki strzelili: Kamil Kowalski 3, Bartosz Kaczmarek 2, Jakub Chmal i Patryk Wijata.
Cera 99 ? Championi 8:2
Bramki dla Cery 99 zdobyli: Konrad Stępień 3, Hubert Wiktorowicz 2, Dawid Czerniak, Damian Bednarczyk, Jakub Dąbrowski, dla Championów gole strzelili Wiktor Piekarski i Bartek Biniek.
Woy A ? Woy B ? mecz przełożony

Tabela
1. ZSPryw. 2 6 16:3
2. Cera 99 2 6 13:3
3. Panczester 2 6 5:2
4. Woy A 1 3 7:1
5. Championi 2 3 6:10
6. Cera 2000 2 3 7:8
7. Quniele 2 1 3:5
8. Pogromcy "Dzikuf" 2 1 3:7
9. 69 2 1 4:10
10. Ceramika 98 2 1 4:11
11. Woy B 1 0 2:3
12. UKS Ogonowice 2 0 5:12

Terminarz
Mecze trzeciej kolejki
Sobota, 14 grudnia
* Mała Liga
10.30 Dwójka ? Ceramika 2001 B
11.00 CZABO ? Ceramika 2001 A
11.30 Football Academy ? Football Team 2001
12.00 Cera 02 ? Academia Footoball Masters
12.30 Widzew Opoczno ? SP 1
Kaja Chłopcy ? Kaja Dziewczęta ? mecz przełożony
* Liga Młodzieżowa
13.00 Quniele ? Ceramika 98
13.30 Cera 2000 ? ZSPryw.
14.00 Panczester ? Championi
14.30 UKS Ogonowice ? Woy B
15.00 Pogromcy Dzikuf ? Woy A
15.30 69 ? Cera 99


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 50 (857) z dnia 13 Grudnia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »