tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ kierowcę kat. C+E, zagranica, tel. ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Sport

 Wyniki czwartej kolejki

 
Mała i Młodzieżowa Liga Halowej Piłki Nożnej

W decydującą fazę wkroczyła rywalizacja grupowa. Zespoły rozgrywają spotkania w hali sportowej ZSS nr 1. Organizatorem ligi jest LKS Opoka.
Wyniki czwartej kolejki

Liga Młodzieżowa

KS Paradyż – Gimnazjum nr 1 13:1
Bramki dla Paradyża zdobyli: Maciek Ryszka 5, Mateusz Śliwka 3, Arek Ryszka, Łukasz Mędrecki, Patryk Doleciński, Marcin Gębicki, Damian Zapart po 1; dla Gimnzajum gola strzelił Bartek Oleksik.

EOP United – FC Iro 0:4
Bramki zdobyli: Adam Pecyna 2, Damian Kowalski i Kamil Melka po 1.
LKS Mroczków – Gimnazjum Bukowiec 3:0 (walkower)

UKS Prymusowa Wola – Cera 95 0:13
Bramki zdobyli: Adrian Bartyzel 3, Mikołaj Kowalczyk 3, Marcin Kopacz 2, Patryk Kowalczyk 2, Kamil Wrzeszcz, Damian Prusek, Łukasz Krygel po 1.

SMS 96 – Kraspoczno 3:4
Bramki dla SMS zdobyli: Fabian Dziadczyk, Dawid Wilk, Kacper Sobieraj po 1; dla Kraspoczna: Marcin Tomasik 2, Walter Hernoga, Jakub Milczarczyk po 1.

Lepszy Grzyb Niż Nic – Kopernik Team 0:8
Bramki zdobyli: Łukasz Rożej 4, Jan Szmitka 2, Krzysztof Łukasik 1, Krystian Grzyb 1.

SKS Jedynka – Gimnazjum Białaczów 4:2
Dla Jedynki bramki zdobyli: Jacek Podlewski 2, Radek Śmigiel i Rafał Stępień po 1, dla Białaczowa Kamil Jarząb i Jakub Mazurkiewicz po 1.

SGTM Sajga – Sparta Ostrów 3:3
Bramki dla SGTM zdobyli: Wojciech Skorupa 2, Adam Pręcikowski 1; dla Sparty gole strzelili: Paweł Pluta, Tomasz Róg, Przemek Baran po 1.

Mała Liga

Junior Kolejarz Team – SP nr 1 2:2
Bramki dla Juniora zdobyli: Mateusz Milczarczyk i Adrian Wdowiak po 1; dla SP nr 1: Michał Gross 1, Kamil Kowalski 1.

SKS Jedynka B – KS Gorzałków 3:3
Bramki dla Jedynki zdobyli: Jakub Ceterowski 2, Norbert Kupis 1; dla Gorzałkowa: Igor Majdziński 2, Mateusz Tkaczyk 1.

SKS Jedynka A – Cera Skład 0:6
Bramki zdobyli: Bartosz Kaczmarek 4, Patryk Wijata 1, Maciej Nowak 1.
Pauzował UKS Dwójka
Następne mecze zostaną rozegrane w sobotę, 18 grudnia według następującego terminarza

Liga Młodzieżowa
9.00 EOP United – Cera 95
9.30 KS Paradyż – Sparta Ostrów
10.00 SKS Jedynka – Kopernik Team
10.30 Lepszy Grzyb Niz Nic – Gimnazjum Białaczów
11.00 SGTM Sajga – Gimnazjum nr 1
11.30 UKS Prymusowa Wola – FC Iro
12.00 LKS Mroczków – Kraspoczno
12.30 SMS 96 – Gimnajzum Bukowiec

Liga Mała
13.00 SP nr 1 – KS Gorzałków
13.30 Junior Kolejarz Team – Cera Skład
14.00 SKS Jedynka B – UKS Dwójka
Pauzuje SKS Jedynka A


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 50 (701) z dnia 17 Grudnia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »