tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Drzewica

 Wykonawca z Podkarpacia

 
Gminne inwestycje


Gmina rozstrzygnęła nieograniczony przetarg na budowę placów zabaw w Żardkach, Krzczonowie, Strzyżowie?Werówce i Drzewicy. Zamówienie było podzielone na trzy części.
Pierwsze zadanie to budowa placów zabaw w Żardkach i Krzczonowie. O kontrakt starały się cztery firmy. Dwie z nich zostały wykluczone z postępowania, ponieważ nie spełniły wymogów formalnych. Podwójną inwestycję wykona Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Apis" z Jarosławia (woj. podkarpackie), które zaoferowało najniższą cenę w wysokości 65.580,56 zł.
Drugą część zamówienia stanowi budowa placu zabaw i boiska piłkarskiego w Strzyżowie. W tym przypadku do UGiM napłynęły trzy oferty. Firma, która przedstawiła zdecydowanie najkorzystniejszą cenę (poniżej 100 tys. zł), ostatecznie nie zdecydowała się realizować zadania i nie podpisała umowy. Gmina musiała więc ogłosić kolejny przetarg na tę część inwestycji.
I wreszcie trzecim zadaniem jest budowa placu zabaw przy Przedszkolu Samorządowym. Oferentów nie brakowało. Zgłosiło się pięć podmiotów, z których dwa trzeba było wykluczyć ze względów formalnych.
Podobnie jak w przypadku pierwszego zadania zwycięzcą zostało Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Apis". Za budowę przedszkolnego obiektu firma z Jarosławia otrzyma 77.425,30 zł.
Place zabaw w Żardkach, Krzczonowie i Drzewicy powinny zostać wybudowane do końca października.

* * *
W poniedziałek, 23 września ogłoszono przetarg na budowę placu zabaw i boiska w Strzyżowie. Jak już pisaliśmy, obiekty zostaną zlokalizowane na granicy Werówki i Strzyżowa.
Zakres rzeczowy zadania nie uległ zmianie. Jeśli chodzi o boisko, plany przewidują m.in.: * montaż dwóch kompletów piłkochwytów o długości 26 m i wysokości 6 m, które będą stanowić element ogrodzenia * montaż bramek o wymiarach 5x2 m * wykonanie ogrodzenia wzdłuż dłuższych boków boiska siatką powlekaną o wysokości 2 m * wyrównanie terenu (26x46 m) * humusowanie warstwą ziemi urodzajnej * obsianie trawą i wałowanie. Boisko będzie miało wymiary 20x40 m.
Jednocześnie gmina poinformowała, że sianie trawy należy wykonać wiosną przyszłego roku. Obowiązkiem wykonawcy będzie pielęgnacja (podlewanie i nawożenie) oraz pierwsze koszenie. Termin realizacji ustalono na 30 czerwca 2014 r.
Zainteresowane firmy mogą składać oferty do 8 października.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 39 (846) z dnia 27 Września 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »