tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Drzewica

 Wyjątkowy bal mikołajkowy

 
W niedzielę, 5 grudnia dzieci pracowników Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy uczestniczyły w balu mikołajkowym. W zabawie wzięli także udział wyjątkowi goście – nasi mali przyjaciele z Domu Dziecka w Mroczkowie wraz z opiekunkamiKażde dziecko otrzymało prezent


Od godziny 15.00 dzieci przybywało z minuty na minutę. Już od drzwi witały ich śnieżynki, które malowały dzieciakom buźki i zapraszały do wspólnej zabawy z mikołajem. Ale prezenty i tańce to nie jedyna atrakcja, jaką przygotowano dla najmłodszych.
Wielkim zainteresowaniem cieszyło się kino, a w nim „podwieczorek mikołajkowy” z filmami o Shreku oraz o smoku, który dał się oswoić. Dużo śmiechu i znakomita zabawa. Później były tańce, do których przygrywał zespół Effect z Mroczkowa. Repertuar trafił w gusta najmłodszych. By zapewnić wszystkim niezapomnianą zabawę, urządzono gry i zabawy integracyjne, które w znakomity sposób poprowadziły Marta Kiljanek oraz Justyna Białkowska. Zwycięzcy otrzymywali nagrody, ale pozostali uczestnicy również byli nagradzani drobnymi upominkami.
Kolejny punkt programu to prezenty. Każde dziecko dziękowało mikołajowi wierszykiem lub piosenką. Były oczywiście pamiątkowe zdjęcia. Na dzieci i ich rodziców czekał także poczęstunek
Pomysłodawczynią i organizatorką balu była Anna Reszka, którą dzielnie wspomagał Samorząd Uczniowski z przewodniczącym Dominikiem Niemirskim na czele. Swój wkład miał również Kamil Ferensztajn.
Uczestnicy oraz organizatorzy imperzy pragną bardzo gorąco podziękować darczyńcom, bez pomocy których bardzo trudno byłoby zorganizować tak wspaniałą zabawę. Serdeczne dzięki za wszystko należą się także Drzewickiemu Centrum Wolontariatu „Ofiarna dłoń” oraz młodzieży z liceum i technikum, która we wspaniały sposób towarzyszyła uczestnikom balu.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 49 (700) z dnia 10 Grudnia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »