tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
WSZYWKI (esperal), tel. ...
czytaj dalej »

UROLOG SPEC. Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA - tel. 602-190-429, ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 Wygnanów i Mroczków najlepsze

 
Tenis stołowy szkół gimnazjalnych

W dniach 26-27 listopada w Publicznym Gimnazjum w Mniszkowie rozgrywano mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych.
Jako pierwsze do realizacji przystąpiły dziewczęta reprezentujące gimnazja: Bukowiec Opoczyński, Mniszków, Paradyż, Poświętne, Prymusowa Wola, Szadkowice, Wygnanów i Żarnów. Turniej toczył się początkowo w dwóch grupach systemem każdy z każdym. W tej fazie zawodów padły następujące wyniki:

Grupa I
Wygnanów - Prymusowa Wola 3:0
Paradyż - Szadkowice 3:0
Wygnanów - Szadkowice 3:0
Prymusowa Wola - Paradyż 0:3
Wygnanów - Paradyż 3:1
Prymusowa Wola - Szadkowice 3:1

Grupa II
Mniszków - Poświętne 3:0
Żarnów - Bukowiec 2:3
Mniszków - Bukowiec 0:3
Poświętne - Żarnów 0:3
Mniszków - Żarnów 2:3
Poświętne - Bukowiec 0:3

Półfinały
Wygnanów - Żarnów 3:0
Bukowiec - Paradyż 2:3
Mecz o 3. miejsce
Żarnów - Bukowiec 3:1

Finał
Wygnanów - Paradyż 3:0

Klasyfikacja końcowa:
1. Gimnazjum w Wygnanowie
skład: Magdalena Nowak, Marta Madej, Aneta Stępniak, opiekun Mariusz Wrzosek
2. Gimnazjum w Paradyżu
skład: Aneta Bandos, Wioleta Kszczot, opiekun Mirosław Kuleta
3. Gimnazjum w Żarnowie
4. Gimnazjum w Bukowcu Opoczyńskim
5-6. Gimnazjum w Mniszkowie, Gimnazjum w Prymusowej Woli
7-8. Gimnazjum w Szadkowicach, Gimnazjum w Poświętnem
Dzień później do zmagań przystąpili chłopcy, również reprezentujący gimnazja: Mroczków Gościnny, Mniszków, Paradyż, Poświętne, Prymusowa Wola, Szadkowice, Wygnanów i Żarnów. W grupach zanotowano następujące wyniki:

Grupa I
Wygnanów - Mroczków 0:3
Poświętne - Szadkowice 2:3
Wygnanów - Szadkowice 3:0
Wygnanów - Poświętne 3:0
Poświętne - Mroczków 1:3
Mroczków - Szadkowice 3:0

Grupa II
Prymusowa Wola - Paradyż 0:3
Mniszków - Żarnów 3:2
Paradyż - Żarnów 3:2
Mniszków - Prymusowa Wola 3:0
Mniszków - Paradyż 1:3
Żarnów - Prymusowa Wola 3:1

Półfinały
Mroczków - Mniszków 3:0
Paradyż - Wygnanów 2:3
Mecz o 3. miejsce
Paradyż - Mniszków 3:0

Finał
Mroczków - Wygnanów 3:2

Klasyfikacja końcowa:
1. Gimnazjum w Mroczkowie
skład: Wojciech Wiśniewski, Adam Sałaj, Marcin Karbownik, Damian Lawalczyk, opiekun Sławomir Zieliński
2. Gimnazjum w Wygnanowie
skład: Michał Kędziora, Tomasz Statkiewicz, Bartek Wójcik, opiekun Mariusz Wrzosek
3. Gimnazjum w Paradyżu
4. Gimnazjum w Mniszkowie
5-6. Gimnazjum w Szadkowicach, Gimnazjum w Żarnowie
7-8. Gimnazjum w Prymusowej Woli, Gimnazjum w Poświętnem


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 48 (647) z dnia 4 Grudnia 2009r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »