tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Drzewica

 Wybudują nowy wodociąg

 
Gminne inwestycje

Tegoroczne plany inwestycyjne gminy zakładają budowę sieci wodociągowej na terenach dawnego Gerlacha przy ul. Stawowej. O wykonanie inwestycji wnioskowali działający tu przedsiębiorcy. Stary wodociąg jest mocno wyeksploatowany i nieszczelny, co generuje znaczne straty wody. Po zrealizowaniu zadania sytuacja ulegnie poprawie.
Obecnie trwa postępowanie przetargowe, które wyłoni wykonawcę inwestycji. Termin składania ofert upływa 25 czerwca. O rozstrzygnięciu zadecyduje najniższa cena.
Zadaniem zwycięskiej firmy będzie wykonanie: * robót ziemnych (2081 m3) * sieci wodociągowej z rur o średnicy zewnętrznej 110 mm na długości 1296 m * sieci wodociągowej z rur o średnicy zewnętrznej 90 mm na długości 6 m * montażu ośmiu hydrantów pożarowych o średnicy 80 mm * montażu czterech studni rewizyjnych o średnicy 1200 mm * naprawy nawierzchni dróg na pow. 1398 m2.
Wszystkie materiały niezbędne do realizacji zamówienia oraz sprzęt budowlany musi zapewnić wykonawca. W jego gestii jest również zabezpieczenie obsługi geodezyjnej oraz dostarczenie inwentaryzacji powykonawczych. Inwestor informuje o możliwości wystąpienia urządzeń podziemnej infrastruktury technicznej, których nie zaznaczono na mapie do celów projektowych.
Termin zakończenia budowy ustalono na 15 listopada.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 24 (831) z dnia 14 Czerwca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »