tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ KIEROWCĘ kat. C+E - kraj, wysokie stałe ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Sport

 Współzawodnictwo młodych sportowców

 
W poniedziałek, 10 czerwca w Zespole Szkół Samorządowych nr 2 odbyła się IX olimpiada sportowa dla przedszkolaków, uczniów klas zerowych i nauczania zintegrowanego



Małgorzata Pachciarek (kl. Ia) ? mistrzyni w ćwiczeniach z obręczą hula?hop


Wszystkich uczestników zawodów powitała wicedyrektorka ZSS nr 2, Urszula Tecław, życząc sukcesów w sportowej rywalizacji opartej na zasadach fair?play. Po apelu, podczas którego przedstawiono osiągnięcia młodych sportowców, rozpoczęło się współzawodnictwo w różnych konkurencjach.

Prezentujemy wyniki

Przedszkolaki i zerówka
* Rzut woreczkiem do celu
Dziewczęta: 1. Julia Sukowska, 2. Wiktoria Dąbrowska, 3. Oliwia Kuleta
Chłopcy: 1. Jakub Bielecki, 2. Aleksander Zych, 3. Patryk Wiktorowicz
* Bieg wahadłowy z pałeczką
Dziewczęta: 1. Aleksandra Abramczyk, 2. Julia Sukoska, 3. Katarzyna Nowicka
Chłopcy: 1. Wiktor Urbańczyk, 2. Jakub Bielecki, 3. Kacper Dziuba
Klasy I
* Ćwiczenia z obręczą hula?hop
Dziewczęta: 1. Małgorzata Pachciarek, 2. Julia Wieruszewska, 3. Maja Dudek
Chłopcy: 1. Mikołaj Pecyna, 2. Bartłomiej Wróbel, 3. Dawid Wolowski
* Bieg zwinnościowy z przekładaniem szarfy
Dziewczęta: 1. Marta Rek, 2. Julia Madej, 3. Małgorzata Pachciarek
Chłopcy: 1. Oskar Wiatr, 2. Mikołaj Pecyna, 3. Maciej Orłowski
Klasy II
* Rzut piłką lekarską
Dziewczęta: 1. Sara Bolek, 2. Natalia Makuch, 3. Amelia Pawlak
Chłopcy: 1. Sebastian Wysok, 2. Mikołaj Kępski, 3. Jakub Jędrasik
* Bieg sprawnościowy z pokonywaniem przeszkód
Dziewczęta: 1. Sara Bolek, 2. Julia Tokarska, 3. Julia Kuleta
Chłopcy: 1. Mikołaj Kępski, 2. Krystian Wiktorowicz, 3. Jakub Śpiewak
Klasy III
* Bieg na 40 m
Dziewczęta: 1. Amelia Rogulska, 2. Wiktoria Pęchner, 3. Aleksandra Wiktorowicz
Chłopcy: 1. Kacper Pikuła, 2. Filip Wiktorowicz, 3. Damian Karbownik
* Skok w dal techniką naturalną
Dziewczęta: 1. Sandra Szafarczyk, 2. Julia Józefowicz, 3. Aleksandra Sitkowska
Chłopcy: 1. Kacper Pikuła, 2. Wiktor Brola, 3. Filip Włodarczyk
Po konkurencjach indywidualnych odbyły się rozgrywki w dwa ognie reprezentacji klas III na reprezentację klas I i II. Wszyscy wspaniale się bawili, kibicowali swoim koleżankom i kolegom.
Najlepsi sportowcy otrzymali z rąk wicedyrektora Marka Śmigla dyplomy i słodycze, ufundowane przez dyrekcję szkoły i Radę Rodziców, oraz ogromne brawa od wszystkich uczestników.
Imprezę przygotowały i przeprowadziły Małgorzata Mijas, Urszula Krakowiak, Jolanta Maruszewska przy współpracy nauczycielek nauczania zintegrowanego.


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 24 (831) z dnia 14 Czerwca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »