tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Wróżby w "piątce"

 
Jaki prezent dostanę od świętego Mikołaja? Kim będę w przyszłości? Które z nas jako pierwsze wyjedzie w daleką podróż? Jak będzie miał na imię mój wybranek serca? Na te i wiele innych pytań przedszkolaki z "piątki" starały się znaleźć odpowiedzi podczas wróżb andrzejkowych

W piątek, 30 listopada, w Przedszkolu nr 5 odbyła się impreza andrzejkowa. Tego dnia placówka stała się skarbnicą czarów i magii. Grupie ?Misiów?, do której uczęszczają czterolatki, opiekunka Justyna Będkowska przygotowała moc wrażeń i atrakcji. Przedszkolaki, za pomocą andrzejkowych wróżb, miały okazję dowiedzieć się, co im los przyniesie w przyszłości. Losowały kartki z prezentami od świętego Mikołaja oraz z zawodami, które będą wykonywały w przyszłości. Ustawiając buciki ?gęsiego? dowiedziały się, któremu z dzieciaków jako pierwszemu pisana jest daleka podróż, a trafiając szpilką w kartonowe serce z mnóstwem napisów, miały okazję poznać imię przyszłych żon i mężów.
Śmiechów i radości nie było końca. Te dzieciaki, które wylosowały upragnione prezenty, zawody i imiona, nie posiadały się ze szczęścia. Ci natomiast, którzy nie trafili w swoje zapatrywania pocieszali się, że andrzejkowe wróżby należy przecież traktować z przymrużeniem oka i w przyszłym roku spróbują jeszcze raz. Może wówczas uda im się wylosować swoje przeznaczenie?
Po dawce tak intensywnych wrażeń, przyszedł czas na słodki poczęstunek, który nawet największe niejadki zjadły z apetytem. Zwieńczeniem imprezy andrzejkowej w ?piątce? była zabawa dyskotekowa, podczas której pełne energii dzieciaki mogły się wyszaleć przy rytmach ulubionych hitów z dziecięcych list przebojów.


Nal   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 49 (804) z dnia 7 Grudnia 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »