tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Witaj pierwsza klaso

 
Ważnym wydarzeniem w życiu każdego pierwszaka jest dzień ślubowania. Wówczas staje się on pełnoprawnym uczniem szkoły. Dzieci na tę chwilę czekają bardzo niecierpliwie. Zdają swój pierwszy szkolny egzamin przed dyrektorem szkoły, nauczycielami i rodzicami

Dla pierwszoklasistów ze Szkoły Podstawowej w Dzielnej takim wyjątkowym dniem, był poniedziałek, 28 października. Wtedy uczniowie klasy pierwszej oficjalnie dołączyli do braci szkolnej.
Dzieci swoim zachowaniem i zaprezentowanym programem artystycznym przygotowanym pod okiem wychowawczyni, Danuty Wijata udowodniły, że są gotowe do przyjęcia w poczet uczniów szkoły. Aktu pasowania dokonała dyrektorka Zofia Borowiecka.
Do uroczystości włączyli się także uczniowie klasy drugiej i trzeciej, którzy powitali pierwszoklasistów w szkolnej rodzinie i zaoferowali swą pomoc w razie trudności. Rodzice z wielką dumą i wzruszeniem przyglądali się swoim pociechom.
Po głównej uroczystości pierwszoklasiści z rąk dyrektorki otrzymali dyplomy pasowania na ucznia oraz drobne upominki od starszych kolegów i koleżanek. A w klasie czekała na ich niespodzianka ? pyszny tort przygotowany przez rodziców.
Był to dzień pełen wrażeń i wzruszeń, który z pewnością na długo zostanie w pamięci. Pierwszoklasistom życzymy radości, wielu sukcesów w edukacji szkolnej oraz gratulujemy oficjalnego wstąpienia w mury szkoły.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 45 (852) z dnia 8 Listopada 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »