tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Opoczno

 Wiosennie w "ósemce"

 
W Przedszkolu nr 8, dyrektorka placówki Małgorzata Buczyńska oraz nauczyciele zorganizowali wewnątrzprzedszkolny przegląd piosenki wiosennej pod hasłem ?Wiosna, wiosenka w przedszkolnych piosenkach?

Głównym celem przeglądu było rozwijanie wokalnych i aktorskich zainteresowań dzieci, odkrywanie talentów, rozwijanie zamiłowania do muzyki, wspólna zabawa i integracja przedszkolaków. Uczestnikami przeglądu były dzieci z grup: krasnoludki, pszczółki, smerfy, teletubisie, muminki, gumisie i domisie. Imprezę przygotowały, przeprowadziły oraz czuwały nad prezentacją poszczególnych grup nauczycielki Dorota Jurek i Dorota Wijata. Jury w składzie: dyrektorka przedszkola, nauczycielka Anna Stępień oraz przedstawicielka rady rodziców Agnieszka Ignerowicz, czuwało nad prawidłowym przebiegiem przeglądu.
Dzieciaki wykonywały utwory z repertuaru piosenki przedszkolnej o tematyce wiosennej. Grupy zaprezentowały teksty o zróżnicowanym charakterze i w ciekawej aranżacji. Dzieci poprzez swoje rytmiczne występy i kolorowe kreacje kostiumowe chciały przybliżyć publiczności wiosnę. Podczas przeglądu wszystkie dzieci doskonale się bawiły, a jury i grono pedagogiczne każdy numer nagradzało gromkimi brawami.
Po zaprezentowaniu się wszystkich uczestników, jury naradziło się i ogłosiło wyniki. Ze względu na to, że każda z występujących grup pokazała się z jak najlepszej strony, postanowiono jednogłośnie przyznać wszystkim pierwsze miejsce. Uczestnikom wręczono także pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 20 (775) z dnia 18 Maja 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »