tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Wigilijne wyróżnienia Ceramiki Paradyż

 

Aż trudno się nie dziwić, jak szybko czas ucieka? A to już 20 lat mija, odkąd istnieje (i stale się rozwija) Ceramika Paradyż. Jak co roku część załogi spotkała się przy wigilijnym stole w lokalu w Borkach nad zalewem, by złożyć sobie świąteczne życzenia. Jubileusz firmy był okazją do wspominania początków i planowania przyszłości zakładów. Prezes Paweł Łuczka z dumą mówił o osiągnięciach firmy, zaś współwłaściciel Leszek Wysocki przedstawił plany na przyszłość. Mówił o tym, że choć czasy są trudne, to Ceramika znajduje się w dobrej kondycji i nadal się rozwija i tworzy nowe miejsca pracy.
Wigilijne spotkanie było okazją do wyróżnienia tych pracowników, którzy związali swe losy z zakładem od pierwszych chwil. Od 20 lat w Ceramice Paradyż pracuje (na różnych stanowiskach) siedem wyróżnionych osób, a od 10 lat aż 144. I choć nie wszyscy mogli przyjść na wigilijne spotkanie, to i tak wszyscy otrzymali listy gratulacyjne (choć nie tylko?).
Potem nastał już czas na wspólne odśpiewanie kolędy, łamanie się opłatkiem i składanie świątecznych życzeń. My również chcemy dołączyć nasze życzenia dla jubilatki, by dalej tak prężnie się rozwijała, zdobywała nowe rynki i nadal świeciła przykładem najwyższej jakości wyrobów.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 1 (756) z dnia 6 Stycznia 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »