tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedam drewno opałowe i kominkowe tel ...
czytaj dalej »

UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Drzewica

 Wezmą ciężarówkę w leasing

 


Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Drzewicy planuje wziąć w leasing używany samochód ciężarowy do wywozu śmieci. W tym celu ogłosiło przetarg na leasing z dostawą auta oraz opcją wykupu.
W zamówieniu wymieniono parametry techniczne i wyposażenie, jakie musi posiadać pojazd specjalny, m.in. rocznik 2008 lub młodszy, przebieg do 175 tys. km, dopuszczalną masę całkowitą nie mniejszą niż 18.000 kg, dopuszczalny ładunek nie mniejszy niż 6.000 kg, podwozie dwuosiowe, napęd 4x2, silnik wysokoprężny z turbposprężarką i zapłonem samoczynnym o pojemności maks. 7000 cm3, automatyczną skrzynię biegów, hydrauliczny układ kierowniczy ze wspomaganiem, klimatyzację, kamerę cofania, ogrzewanie postojowe i podwozie śmieciarki wyprodukowane na terenie UE. Pojazd winien być zarejestrowany w Polsce z aktualnym badaniem technicznym.
Jeśli zaś chodzi o leasing, będzie obowiązywała waluta polska. Opłata wstępna stanowi 20% wartości brutto przedmiotu zamówienia. Okres finansowania to 35 miesięcy z wykupem w 36. miesiącu. Raty leasingowe muszą być równe w całym okresie obowiązywania.
PGKiM przyjmowało oferty przetargowe do 18 grudnia. Obecnie prowadzi weryfikację dokumentów. O rozstrzygnięciu zadecydują cena (97 punktów) i termin dostawy (3 punkty).


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 51 (910) z dnia 19 Grudnia 2014r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »