tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedam drewno opałowe i kominkowe 511 542 ...
czytaj dalej »

Firma budowlana zatrudni brygadę murarzy. tel. ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Kultura

 Walentynki z "Glob-Troperem"

 
14 lutego Klub Europejski "Glob-Troper" z Zespołu Szkół Ogólnokształcących zorganizował "Walentynkowy Dzień Miłości" w rytmie muzyki francuskiej

Członkowie klubu, którego opiekunem jest Dariusz Lewandowski, nawiązali w ten sposób do "Wieczorku francuskiego", który planują zorganizować po Wielkanocy. Szykuje się naprawdę świetna zabawa. O tym, że warto skorzystać z zaproszenia, można się było przekonać podczas ?Wieczorku belgijskiego?, mającego miejsce w styczniu w Metro Cafe.
14 lutego szkolna młodzież wspólnie z nauczycielami bawiła się w rytmie francuskiej muzyki, degustując przy tym słodkości przygotowane przez uczennice: Małgorzatę Godkowicz, Maję Cabaj, Annę Mijas, Sylwię Bogusiewicz, Katarzynę Dekę, Dorotę Sarwę i Natalię Karbownik. Dziewczęta przeszły same siebie. Obok słodkich babeczek można było skosztować sercowe ciasteczka ?love?, sercowe lizaczki, mufinki oraz wiele innych smakołyków. Słodkości starczyło dla każdego.
A wszystko to przy wspaniałej oprawie muzyczno?medialnej, którą przygotowała grupka uczniów: Marcin Dorożko, Mateusz Stańczyk, Damian Białas, Maciej Gajewski oraz Patryk Dukat. Chłopcy sprostali muzycznym gustom zarówno tych starszych, którzy mogli sobie przypomnieć głosy Mireille Mathieu, Edith Piaf, Joe Dassina, Charlesa Aznavoura oraz Celine Dion, jak i młodszych słuchaczy. Dla nich serwowano hity Natashy Saint Pier, Alizee, Amel Bent, Joyce?a Jonathana i innych. Cała zabawa odbywała się w świetlicy szkolnej w atmosferze słodkości, romantyzmu i wystroju balonowych serc, o który zadbały Joanna Kowalewska, Sandra Kopera i Natalia Karbownik.
Ale to nie koniec niespodzianek. Największą atrakcją dnia było losowanie nagród ufundowanych przez sponsorów, m.in. dwóch wejściówek do kina dla czterech osób, podwójnych talonów do jednego z opoczyńskich salonów fryzjerskich, talonu na zakup kosmetyków, podwójnego bonu do salonu odnowy biologicznej oraz wielu słodkich pyszności i innych nagród. Nic dziwnego, że tegoroczny pomysł na walentynki oceniono jako strzał w dziesiątkę.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 7 (762) z dnia 17 Lutego 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »