tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Wakacje z gwiazdami sportu

 
Gwiazdy sportu zachęcają dzieci do aktywności podczas wakacji

Fun Camp – organizator pierwszych w Polsce obozów sportowych z gwiazdami – planuje nową edycję wakacji ze sportem. Podczas lipcowych i sierpniowych obozów gwiazdy sportu m.in. lekkoatleci Marcin Urbaś i Paweł Januszewski, wioślarz Tomasz Kucharski, pływaczka Agata Korc czy mistrzyni windsurfingu Dorota Staszewska będą trenować najmłodszych i inspirować ich do aktywności na świeżym powietrzu. Obozy odbędą się w najlepszych ośrodkach sportowych m.in. w okolicy Wrocławia, Poznania oraz w nadmorskich Dąbkach.
– Pomysł połączenia doświadczeń w organizacji wyjazdów sportowych dla dzieci i młodzieży z wykorzystaniem wiedzy byłych mistrzów sportu jest rewelacyjny. Możliwość podpatrywania i wspólnego posmakowania różnorodnych dyscyplin bez wątpienia pozwoli przyszłym mistrzom na pełniejszy pogląd na sport i bardziej świadomy wybór wiodącej dyscypliny – powiedział Paweł Januszewski – lekkoatleta, czterokrotny mistrz Polski w bieganiu.
Obozy, w zależności od dyscypliny, przeznaczone są dla dzieci w wieku 6–16 lat. Uczestnikiem Fun Campu mogą być dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem, jak i te, które chcą doskonalić swoje sportowe umiejętności.
Więcej informacji na www.wakacjezesportem.pl.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 15 (718) z dnia 15 Kwietnia 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »