tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Drzewica

 Uśmiechy na twarzach dzieci

 
Dzień Dziecka w Przedszkolu SamorządowymDrzewickie przedszkolaki podczas zabawy z okazji Dnia DzieckaPrzedszkolne obchody Międzynarodowego Dnia Dziecka odbyły się w poniedziałek, 3 czerwca. Z tej okazji dyrekcja i grono pedagogiczne zorganizowały podopiecznym wiele atrakcji.
Rozpoczęła je dyrektorka placówki, Anna Witczak. Złożyła dzieciom najlepsze życzenia, zachęcając do aktywnego udziału w konkursach i zabawach przygotowanych przez nauczycielki. Przeciąganie liny, wyścigi w workach, konkurs na najciekawszą budowlę z piasku ? to tylko niewielka cześć proponowanych zajęć. Wszystkie przyniosły dzieciom mnóstwo radości, a chyba najwięcej konkurs pt. "Ciasteczkowy potwór", polegający na jak najszybszym zjedzeniu ciastka z kremem bez użycia rąk.
Uczestnicy konkursów otrzymali nagrody, a między konkurencjami trwała wspólna zabawa przy znanych i lubianych piosenkach dziecięcych.
Jak co roku przedszkole odwiedzili reprezentanci władz samorządowych. Przewodnicząca Rady Gminy i Miasta Maria Teresa Nowakowska i burmistrz Janusz Reszelewski złożyli bohaterom dnia serdeczne życzenia, natomiast na ręce dyrektorki przekazali słodycze oraz prezenty ? zestawy nowych książek dla każdej grupy. Z kolei liczni sponsorzy przyczynili się do tego, aby wszystkie dzieci dodatkowo otrzymały słodki upominek i jeszcze przyjemniej przeżywały ten radosny dzień.
Dzięki sprzyjającej pogodzie, zaangażowaniu nauczycielek i ogromnej aktywności dzieci zabawa była bardzo udana, o czym świadczyły uśmiechy na twarzach dzieci oraz wszechobecny, dobry humor.


Joanna Lis   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 24 (831) z dnia 14 Czerwca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »