tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Uroczyste Idzikowice

 

W poniedziałek, 28 października w Szkole Podstawowej w Idzikowicach (gm. Drzewica) odbyła się uroczystość ślubowania klasy I.
Bohaterowie dnia wystąpili w programie artystycznym przygotowanym przez wychowawczynię Dorotę Matuszczak. Pochwalili się wiadomościami o naszym kraju, udowodnili, iż wiedzą, jak należy właściwie zachowywać się w szkole. Wzięli również udział w pierwszym w życiu egzaminie, który przeprowadziły szkolne wróżki. Dzięki temu mogli zostać przyjęci do społeczności uczniowskiej.
Najbardziej podniosłym punktem spotkania było uroczyste ślubowanie oraz pasowanie na uczniów SP w Idzikowicach. Nowością okazało się ślubowanie rodziców, którzy przyrzekali, że zawsze będą doceniać w dziecku to, co najlepsze i słuchać go uważnie.
Pełnoprawni już uczniowie otrzymali od dyrektorki szkoły, Anny Jakubczyk dyplomy i legitymacje ucznia. Wyrazem podziękowania dla nauczycieli były kwiaty wręczone przez dzieci, natomiast na pierwszaków czekały jeszcze upominki i słodkości przygotowane przez rodziców.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 46 (853) z dnia 15 Listopada 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »