tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

Usługi Parkieciarskie Mateusz Pręcikowski ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Kultura

 Uroczyście w „Brzechwie”

 
W środę, 12 października, w ramach obchodów Dnia Edukacji Narodowej, w Zespole Szkół im. Jana Brzechwy oficjalnie przekazano do użytku pomoce dydaktyczne zakupione ze środków unijnych

Katarzyna Sobczyk, po powitaniu gości, wręczyła nauczycielom przyznane przez siebie nagrody. W tym roku powędrowały one do: Stanisława Balceraka, Iwony Michalczyk, Aleksandry Dziubałtowskiej i Haliny Braun oraz do pracowników obsługi: Leokadii Baranowskiej, Edyty Kmity i Iwony Spoczyńskiej. Spośród nauczycieli Zespołu Szkół im. Jana Brzechwy w tym roku łódzki kurator oświaty przyznał nagrodę Katarzynie Lizis. Życzenia z okazji przypadającego w czwartek święta złożył wszystkim pracownikom oświaty starosta Józef Róg.
W trakcie obchodów oficjalnie przekazano do użytku pomoce dydaktyczne zakupione w ramach projektu unijnego pod nazwą „Wyposażenie szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez powiat opoczyński w pomoce dydaktyczne przeznaczone do nowoczesnych metod nauczania”, dofinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego. W jego ramach powiat wyposażył prowadzone przez siebie placówki w nowoczesne pomoce dydaktyczne o łącznej wartości 2,3 mln zł. Do „Brzechwy” trafiło m.in. wyposażenie pracowni fizyczno–chemicznej, językowej, gospodarstwa domowego, przygotowania do prac biurowych, ślusarskiej i krawiecka oraz interaktywne środki przekazu. W trakcie uroczystości dokonano symbolicznego przecięcia wstęgi zawieszonej na tablicy multimedialnej. Następnie wykorzystano ją do pokazania prezentacji multimedialnej ilustrującej wydarzenia z życia szkoły. Uroczystość zakończył program artystyczny w wykonaniu uczniów.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 41 (692) z dnia 15 Października 2010r.
W dziale Kultura dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »