tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Udane eliminacje przyszłych policjantów

 Do turnieju w Pile awansowali: (od lewej) Filip Woźniak, Mateusz Sobolewski, Aleksandra Bińkowska, Łukasz Iwanicki


W siedzibie Komendy Głównej Policji w Warszawie rozegrano eliminacje do V Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych. Do walki o dziewiętnaście miejsc dających kwalifikację stanęło czterdzieści osiem drużyn z całej Polski, w tym reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy.
Nasza drużyna występowała w składzie: Aleksandra Bińkowska (kl. IP), Filip Woźniak i Mateusz Sobolewski (kl. IIP) oraz Łukasz Iwanicki (kl. III P). Opiekunem grupy był nauczyciel historii i bibliotekarz, Waldemar Danielik.
Drzewiczanie osiągnęli sukces. Zajęli szesnaste miejsce, które było premiowane awansem. Dzięki temu są już pewni udziału w turnieju.
? O skali trudności testów eliminacyjnych i wysokim poziomie wiedzy poszczególnych drużyn świadczy fakt, iż pomiędzy piątym a szesnastym miejscem było tylko 8 punktów różnicy ? podsumował opiekun przyszłych policjantów.
Drużynę ZSP czekają teraz wzmożone przygotowania do turnieju głównego, który odbędzie się w dniach 26?28 maja w Szkole Policji w Pile. Życzymy powodzenia!


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 13 (820) z dnia 29 Marca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »