tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Aktualności

 Tytuły dla Drzewicy i Opoczna

 
Mistrzostwa powiatu opoczyńskiego


Po zmaganiach w dyscyplinach lekkoatletycznych rywalizacja w licealiadzie przeniosła się do gier zespołowych. Pierwsza odsłona to turnieje piłki ręcznej, którym zawsze towarzyszą duże emocje.
Mistrzostwa powiatu opoczyńskiego w piłce ręcznej odbyły się w Zespole Szkół Ogólnokształcących. W piątek, 18 listopada rywalizowały dziewczęta, trzy dni później chłopcy.
Do zmagań o miano najlepszych szczypiornistek powiatu zgłosiły się reprezentacje trzech placówek: Zespołu Szkół Ogólnokształcących, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy. Drużyny zagrały systemem każdy z każdym.
Mistrzyniami powiatu zostały dziewczęta z Drzewicy, które odniosły dwa zwycięstwa. Drugie miejsce wywalczyły uczennice ?Żeromskiego? pokonując w bezpośrednim pojedynku koleżanki z ?ekonomika?.

Klasyfikacja końcowa
1. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy
Składe: Monika Płuciennik, Alina Pomykała, Monika Bartos, Monika Ptaszek, Amelia Wacławiak, Anna Oracz, Agata Kwiecień, Małgorzata Stępień, Paulina Czpak, Anna Wrzecionowska, Magdalena Niemirska. Opiekun Piotr Podogrocki.
2. Zespół Szkół Ogólnokształcących
3. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1

Do rywalizacji o tytuł mistrzów powiatu zgłosiło się pięć drużyn chłopców reprezentujących Zespół Szkół Rolniczych w Mroczkowie Gościnnym, Zespół Szkół Ogólnokształcących, Zespół Szkół Prywatnych, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1.
Zespoły zostały podzielone na dwie grupy. Po rozegraniu meczów grupowych poznaliśmy pary półfinałowe: ZSO zagrało z ZSR a ZSPryw. z ZSP nr 1. Drużyny, które doznały porażek, rozegrały mecz o trzecie miejsce. W emocjonującej końcówce zawodnicy z ZSP nr 1 zdołali doprowadzić do remisu i po dogrywce pokonali drużynę Mroczkowa Gościnnego.
Finał także wymagał rozstrzygnięcia poza regulaminowym czasem gry. W ostatnich sekundach drugiej części dogrywki na rzut zdecydował się zawodnik z ?Żeromskiego? Norbert Wiktorowicz. Bramkarz Zespołu Szkół Prywatnych nie zdołał obronić strzału i tym samym z przewagą jednej bramki, po bardzo wyrównanym spotkaniu, zwyciężyła drużyna gospodarzy zawodów.

Klasyfikacja końcowa
1. Zespół Szkół Ogólnokształcących
Skład: Piotr Nita, Piotr Majcherek, Norbert Wiktorowicz, Tobiasz Kowalski, Jan Białek, Dominik Staszewski, Dariusz Natkański, Adam Jamorek, Kamil Figura, Marcin Dorożko, Przemysław Pajchert, Bartłomiej Borowiecki, Karol Tatar. Opiekun Robert Bodasiński.
2. Zespół Szkół Prywatnych
3. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
4. Zespół Szkół Rolniczych w Mroczkowie Gościnnym
5. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy

Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy, a te które znalazły się na podium puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe. Gospodarzem imprezy był ZSO. Nad przebiegiem rywalizacji czuwał doświadczony zawodnik, trener piłki ręcznej, a zarazem sędzia główny opoczyńskich zawodów Michał Przybylski. Pomagali mu: Izabela Jaciubek, Edyta Świderska oraz Robert Bodasiński.
Reprezentacje uczestniczące w zawodach dziewcząt


Najlepsze drużyny turnieju chłopców i organizatorzy


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 47 (750) z dnia 25 Listopada 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »