tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Tydzień na drogach

 

Piją i jeżdżą!
4 lutego, kwadrans po godz. 12.00 w Drzewicy zatrzymano rowerzystę, 58?letniego Franciszka R. Mężczyzna zbadany na zawartość alkoholu wydmuchał 0,81 promila alkoholu.

Wbiegł pod forda
Wypadek drogowy z udziałem kilkuletniego chłopca miał miejsce 5 lutego, w Skroninie (gmina Białaczów). Około godz. 14.30 8?latek bawiący się na podwórku wybiegł na drogę i zza stojącego na przystanku autobusu wbiegł wprost pod nadjeżdżającego forda galaxy kierowanego przez 46?latka. Chłopiec doznał obrażeń głowy. Lotniczym pogotowiem ratunkowym przetransportowano go do szpitala w Łodzi. Policja ustala okoliczności wypadku.

Wypadek w Wygnanowie
Do groźnego zdarzenia doszło 9 lutego, około godz. 13.40 w Wygnanowie (gmina Sławno). Kierujący renaultem megane 47?latek podczas wyprzedzania uderzył w nissana primerę kierowanego przez 24?latka, który skręcał w lewo. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznali kierowca renaulta oraz pasażerka tego pojazdu. Trafili do szpitala. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

VW w ogrodzenie
8 lutego, około godz. 8.20, na ul. Kolejowej w Drzewicy 38?letni kierowca VW LT, Paweł B. nie dostosował prędkości do warunków drogowych, wpadł w poślizg i uderzył w ogrodzenie posesji należącej do 49?latki. Ukarano go mandatem.

Cofaj, cofaj?
* 9 lutego, około godz. 9.20, na parkingu przed Lewiatanem przy ul. Piotrkowskiej nieznany kierowca cofając uderzył w zaparkowaną toyotę yaris należącą do 24?latki, po czym odjechał z miejsca zdarzenia.
* Tego samego dnia, około godz. 20.30, w Sielcu (gmina Żarnów) 44?letni Marek G. cofając DAF?em z naczepą uderzył w ciężarowe volvo z naczepą kierowane przez 39?latka. Zapłaci mandat.

Uderzył i odjechał
9 lutego, około godz. 13.00, na ul. Powstańców Wielkopolskich w Mniszkowie nieznany kierowca ciężarówki, prawdopodobnie wyjeżdżając z terenu miejscowego zakładu, uszkodził zaparkowanego mercedesa sprintera należącego do 32?latka. Sprawca zdarzenia odjechał z miejsca zdarzenia.

Za blisko
9 lutego, około godz. 13.20, w Brudzewicach (gmina Poświętne) kierujący volvo 34?letni Szymon S. nie zachował bezpiecznej odległości za pojazdem poprzedzającym i najechał na tył seicento kierowanego przez 26?latkę. Ukarano go mandatem.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 6 (917) z dnia 13 Lutego 2015r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »