tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Firma budowlana zatrudni brygadę murarzy. tel. ...
czytaj dalej »

Sprzedam drewno opałowe i kominkowe 511 542 ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Zdarzenia

 Tydzień na drogach

 


Piją i jeżdżą!
* 21 stycznia, około godz. 17.30, na ul. Świerczewskiego w Białaczowie policjanci zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę, 57?letniego Mirosława A. Mężczyzna miał w organizmie 2,31 promila alkoholu.
* 22 stycznia nietrzeźwy kierowca spowodował wypadek. Kilka minut po godz. 20.00 w Mroczkowie Gościnnym, kierujący toyota corollą 34?letni Jarosław B. włączając się do ruchu wymusił pierwszeństwo przejazdu. W efekcie doprowadził do zderzenia z citroenem berlingo kierowanym przez 45?latka. Kierowca citroena doznał obrażeń klatki piersiowej, głowy, biodra i nogi. Trafił do szpitala w Opocznie. Jarosław B. wydmuchał 1,7 promila alkoholu we krwi.
* 26 stycznia, kilkanaście minut po godz. 16.00, w Brzustówku (gmina Opoczno) w ręce policji wpadł nietrzeźwy rowerzysta, 43?letni Janusz S. U niego badanie wykazało obecność 0,56 promila alkoholu.
* Mocno pijany kierowca astry został zatrzymany do kontroli drogowej 27 stycznia, kilka minut po godz. 1.00, na ul. 17 Stycznia w Opocznie. W organizmie 31?letniego Dawida M. było w chwili zatrzymania 2,45 promila alkoholu. Dodatkowo obowiązuje go sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Za blisko!
* Niezachowanie bezpiecznej odległości podczas mijania było przyczyną kolizji, do której doszło 21 stycznia, około godz. 17.00, w Studziannie (gmina Poświętne). Jadący z przeciwnych kierunków citroen jumper i renault zderzyły się lusterkami. Przybyli na miejsce policjanci stwierdzili współwinę kierowców, ale jeden z mężczyzn odmówił przyjęcia mandatu, dlatego sprawę rozpatrzy sąd.
* 23 stycznia, kwadrans przed godz. 15.00, na parkingu w rejonie skrzyżowania ulic Biernackiego i Spacerowej w Opocznie kierujący audi A3 44?letni Jacek K. nie zachował bezpiecznej odległości za jadącym przed nim seatem i najechał na tył pojazdu kierowanego przez 58?latka. Zapłaci mandat.

Uderzyli i odjechali
* 20 stycznia, między godz. 19.00 a 20.00, w Miedznej Drewnianej (gmina Białaczów) nieznany kierowca lawety cofając uszkodził peugeota należącego do 59?latki. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia.
* 22 stycznia, kwadrans po godz. 19.00, na parkingu przy ul. Przemysłowej w Opocznie nieznany kierowca samochodu ciężarowego z naczepą uderzył w scanię kierowaną przez 55?latka i odjechał z miejsca zdarzenia.
* 23 stycznia, około godz. 17.00, w Trojanowicach (gmina Żarnów) nieznany kierowca nieustalonego pojazdu podczas wyprzedzania doprowadził do zderzenia bocznego z mercedesem actrosem kierowanym przez 38?latka i z mercedesem sprinterem kierowanym przez 38?latka. Sprawca uciekł.
* 25 stycznia, kwadrans po godz. 1.00, pod dyskoteką w Libiszowie (gmina Opoczno) nieznany kierowca bmw uderzył w opla i odjechał.

Wjechał pod pociąg
25 stycznia, około godz. 18.50, w Szadkowicach (gmina Sławno) kierujący passatem 35?letni Rafał T. wjechał na przejazd kolejowy wprost pod pociąg. Kolizja na szczęście okazała się niegroźna, nikt nie odniósł w jej wyniku obrażeń. Sprawcę zdarzenia ukarano mandatem.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 4 (915) z dnia 30 Stycznia 2015r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »