tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Tydzień na drogach

 


Piją i jeżdżą!
* 21 maja, około godz. 19.40, na drodze krajowej nr 48 we Fryszerce, policjanci z KP w Drzewicy zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę, 57?letniego Stanisława K. Mężczyzna był mocno pijany, miał w organizmie 2,87 promila alkoholu.
* 23 maja pijany kierowca doprowadził do kolizji. Do zdarzenia doszło w Stoczkach (gmina Mniszków), 10 minut po północy. Kierujący citroenem 30?letni Witold P. na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z fiatem stilo kierowanym przez 56?latka z Radomia. Badanie wykazało, że w chwili zdarzenia sprawca miał w organizmie 1,74 promila alkoholu.
* Tego samego dnia, kwadrans po godz. 20.00, na drodze K?12 w Grążowicach (gmina Sławno) policjanci zatrzymali nietrzeźwą rowerzystkę, 44?letnią Wiesławę K. Kobieta wydmuchała 0,6 promila alkoholu.
* Zaledwie pół godziny później, w Radzicach Małych (gmina Drzewica) w ręce policji wpadł nietrzeźwy motorowerzysta, 29?letni Kamil C. U niego badanie wykazało 1,21 promila alkoholu.
* 25 maja, około godz. 14.00, w Strzyżowie (gmina Drzewica) mundurowi skontrolowali stan trzeźwości 55?letniego rowerzysty, Jerzego K. Mężczyzna znajdował się w stanie po użyciu alkoholu, miał w organizmie 0,42 promila.

Dachował w rowie
Do groźnego wypadku doszło 22 maja, kilkanaście minut przed godz. 21.00, w Domasznie (gmina Drzewica). Kierujący audi A4 19?letni Piotr K. z nieznanych przyczyn zjechał z drogi do rowu, gdzie pojazd dachował. W wyniku zdarzenia chłopak doznał poważnych obrażeń twarzy (nosa, czoła i ust) oraz urazu kolana. Trafił do szpitala, gdzie pobrano mu również krew do badań na zawartość alkoholu.

Potrącił na pasach
Wypadek z udziałem pieszego wydarzył się 23 maja, około godz. 8.20, na pl. Kilińskiego w Opocznie. Kierujący punto 19?letni Radosław R. nie zachował należytej ostrożności i potrącił na przejściu dla pieszych 16?latka. Chłopak trafił do szpitala z urazem nadgarstka, kciuka i ogólnymi potłuczeniami.

Nieprawidłowo
25 maja, około godz. 13.00, w Woli Załężnej (gmina Opoczno) kierujący fordem 27?letni Sylwester B. nieprawidłowo wyprzedzając doprowadził do zderzenia z motorowerem kierowanym przez 16?latka. Zapłaci mandat.

Zwierzęta na drodze
22 maja, kwadrans po godz. 16.00, w Wójcinie (gmina Paradyż) kierujący volvo 30?letni mieszkaniec powiatu słupskiego uderzył w kucyka, który wybiegł na jezdnię. Właściciel zwierzęcia został ukarany mandatem.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 22 (881) z dnia 30 Maja 2014r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »