tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Zatrudnię do grodzeń upraw leśnych. Mroczków ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Zdarzenia

 Tydzień na drogach

 


Piją i jeżdżą!
W poniedziałek, 17 lutego, o godz. 18.40, w Krasiku (gm. Paradyż) funkcjonariusze ruchu drogowego zatrzymali jadącego rowerem 60?letniego Zdzisława A. Badanie na zawartość alkoholu we krwi wykazało, że mężczyzna miał w organizmie aż 3,46 promila.

Wyglądało groźnie
Uszkodzony samochód i leżący na drodze roztrzaskany jednoślad. Taki widok czekał na policjantów, którzy w czwartek, 13 lutego, po godz. 17.30, przybyli na ul. Przemysłową. Data (choć nie był to piątek) okazała się pechowa dla 22?letniego Mateusza G., który jadąc mitsubishi nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu rometem 28?latkowi. Doszło do kolizji, szczęście w nieszczęściu, że poza uszkodzonymi pojazdami, kierowcy wyszli z niej bez szwanku. Sprawca stłuczki został ukarany mandatem.

Cofaj, cofaj?
W niedzielę, 16 lutego, o godz. 2.10 w Libiszowie, kierująca volvo 19?letnia Magdalena B., podczas cofania, uderzyła w opla vectrę, którym jechał 24?latek. Sprawczyni kolizji otrzymała mandat.

Za szybko
W sobotę, 15 lutego, o godz. 8.30, w Karwicach, kierująca VW polo 24?letnia Ilona K. nie dostosowała prędkości do warunków ruchu drogowego i najechała na mercedesa benza, należącego do 34?latka. Winna stłuczki została ukarana mandatem.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 8 (867) z dnia 21 Lutego 2014r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »