tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Tydzień na drogach

 


Miniony tydzień okazał się wyjątkowo bezpieczny. Na drogach naszego powiatu nie doszło do żadnego wypadku, a nieliczne kolizje okazały się niegroźne. Co dziwne nie zatrzymano ani jednego nietrzeźwego kierującego ? nawet rowerzysty. Nie było takich? Chyba bardziej prawdopodobne, że nie trafili na policyjny patrol. Niemniej jednak statystyki cieszą.

Cofaj, cofaj!
* 23 lutego, około godz. 18.00, na ul. Piotrkowskiej w Opocznie kierujący oplem vectrą 19?letni Kamil P. nie zachował należytej ostrożności podczas cofania i uderzył zaparkowanego opla corsę należącego do 27?latka. Dostał mandat.
* 26 lutego, około godz. 13.20, w Szadkowicach (gmina Sławno) kierujący škodą fabią 19?letni Łukasz G. nieprawidłowo cofając uderzył w forda fiestę kierowanego przez 39?latka. Ukarano go mandatem.

Nie ustąpili
* 26 lutego, około godz. 15.30, na skrzyżowaniu ulic Przemysłowej i Świerkowej w Opocznie kierująca golfem 26?letnia Małgorzata K. nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z ciężarowym renaultem kierowanym przez 29?latka. Policjanci wręczyli kobiecie mandat.
* Tego samego dnia, około godz. 14.30, na ul. Biernackiego w Opocznie kierującemu astrą 29?latkowi pierwszeństwo przejazdu wymusił nieznany kierujący passatem. Zmuszony do gwałtownego hamowania kierowca astry zapamiętał numer rejestracyjny pojazdu, tak więc sprawca zagrożenia w ruchu drogowym niewątpliwie zostanie ustalony.

Zwierzęta na drodze
26 lutego, kwadrans po godz. 17.00, w Sławnie kierujący oplem vectrą 30?letni Bogusław P. uszkodził pojazd uderzając w zwierzę, które nagle wtargnęło na jezdnię.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 9 (816) z dnia 1 Marca 2013r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »