tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Wykonam prace remontowe, malowanie, ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Zdarzenia

 Tydzień na drogach

 


Piją i jeżdżą!
* 9 listopada, około godz. 16.40 w Kamieniu (gmina Sławno) policjanci zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę. 24?letni Robert W., zbadany na zawartość alkoholu, wydmuchał 1,78 promila.
* 10 listopada o godz. 14.30 w Zameczku (gmina Opoczno) nietrzeźwy kierujący doprowadził do zdarzenia drogowego. Kierujący oplem vectrą 51?letni Zdzisław W. stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi na pobocze, doprowadzając do wywrócenia samochodu. Na szczęściu ani jemu, ani pasażerowi opla nic się nie stało. Kierowca był pijany ? miał 1 promil alkoholu w organizmie. Jakby tego było mało nie miał nawet uprawnień do prowadzenia samochodu.
* 12 listopada, kilka minut przed 12.00 w Stoczkach (gmina Mniszków) patrol policji wykluczył z ruchu drogowego Bogdana P. (48 lat), który jechał rowerem kompletnie pijany ? badanie wykazało, że miał 2,95 promila alkoholu w organizmie.
* Niespełna dwie godziny później, około 14.45 w Miedznej Drewnianej w ręce policjantów wpadł Bogdan J. Mężczyzna wydmuchał 1,96 promila.
* Tego samego dnia o godz. 16.40 w Paradyżu funkcjonariusze policji skontrolowali stan trzeźwości kierującego renaultem laguną 43?letniego Tomasza S. Mężczyzna miał 1,58 promila alkoholu w organizmie.

Potrącił na pasach
W środę, 7 listopada, około godz. 13.30 na ul. Kwiatowej w Opocznie kierujący audi 80 26?letni Dariusz S. na przejściu dla pieszych potrącił 17?latkę. Dziewczynę z ogólnymi potłuczeniami przewieziono na obserwację do opoczyńskiego szpitala. Nie odniosła jednak poważniejszych obrażeń, w związku z czym kierowcę audi ukarano mandatem.

Nie ustąpił
* 8 listopada ok. godz. 5.30 doszło do kolizji na ul. Piotrkowskiej w Opocznie. Kierujący fiatem 23?letni Michał F. nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu doprowadzając do zderzenia z oplem. Został ukarany mandatem.
* 12 listopada, około godz. 16.00 doszło do zderzenia dwóch pojazdów na ul. 17 Stycznia w Opocznie. W rejonie skrzyżowania z ul. Błonie kierujący fiatem uno 51?letni Andrzej K. nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, doprowadzając do zderzenia z renaultem kangoo kierowanym przez mieszkańca Kamilówki. Sprawca zdarzenia dostał mandat.

Pomimo zakazu
* 9 listopada, około godz. 10.30 w Dąbrówce (gmina Drzewica) policjanci zatrzymali kierującego oplem astrą 61?letniego Mieczysława B. Mężczyzna kierował pojazdem pomimo zakazu sądowego.
* 11 listopada o zakazie sądowym zapomniał 32?letni Radosław S. Policjanci zatrzymali go do kontroli około godz. 8.00 na ul. Piotrkowskiej w Mniszkowie, gdzie jechał fiatem sieną. Co więcej w trakcie kontroli mężczyzna podał fałszywe dane osobowe, co również jest wykroczeniem.

Cofaj, cofaj?
* 9 listopada doszło do zderzenia dwóch pojazdów na skrzyżowaniu ulic Braci Kobylańskich i 17 Stycznia w Drzewicy. Kierujący nissanem primerą 46?letni Dariusz W. nieprawidłowo cofając uderzył w fiata CC kierowanego przez 56?latka. Sprawca kolizji dostał mandat.
* 11 listopada, około godz. 19.30 na parkingu przy ul. Kolberga kierujący peugeotem 19?letni Łukasz S. nie zachował należytej ostrożności w trakcie cofania i uderzył w słup reklamowy.

Za szybko
10 listopada około godz. 14.50 na ul. Staromiejskiej w Opocznie doszło do zdarzenia z powodu nadmiernej prędkości. Kierujący renaultem masterem 22?letni Adam G. jadąc zbyt szybko nie zapanował nad pojazdem i uderzył w budynek mieszkalny. Policjanci ukarali go mandatem.

Zwierzęta na drodze
W niedzielę, 11 listopada, około godz. 18.00, a więc już po zmroku, w rejonie Bukowca nad Pilicą (gmina Mniszków) kierujący seatem toledo 24?letni Artur S. potrącił dzika, który wtargnął na jezdnię.

Uderzył i odjechał
9 listopada około godz. 18.00 na ul. M. Skłodowskiej?Curie w Opocznie nieznany kierujący samochodem dostawczym uderzył w należącego do opocznianki mercedesa, powodując wgniecenie tylnych drzwi oraz uszkodzenie szyby pojazdu. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 46 (801) z dnia 16 Listopada 2012r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »