tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Turniej rocznika 1998

 
OZPN informuje

W sobotę, 12 listopada w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się XII halowy turniej piłki nożnej klasy ?O? Kuchar, rocznika 1998, o puchar marszałka województwa łódzkiego. Impreza będzie eliminacjami do finału wojewódzkiego.
W zawodach wezmą udział chłopcy urodzeni w 1998 roku i młodsi. Do udziału zaproszono następujące kluby: GKS Bełchatów, Woy Bukowiec Opoczyński, Atom Januszewice, Włókniarz Moszczenica, Ceramika Opoczno, Concordia Piotrków Trybunalski, UKS Młode Wilki Radomsko oraz Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki.
W pierwszej fazie turnieju drużyny zagrają w dwóch grupach po 4 zespoły. Grupa A: GKS Bełchatów, Woy, Concordia, Młode Wilki. Grupa B: Lechia, Włókniarz, Ceramika, Atom. O kolejności w grupie decyduje: liczba zdobytych punktów, bezpośredni pojedynek, korzystniejsza różnica bramek, większa ilość zdobytych bramek, seria rzutów karnych (po 3 rzuty).
Zespoły, które zajmą w grupach dwa pierwsze miejsca awansują do półfinałów. W półfinałach obowiązuje rozstawienie IIB?IA, IIA?IB. Pokonani z półfinałów powalczą o trzecie miejsce, a drużyny, które wygrały mecze półfinałowe, spotkają się w wielkim finale.
Za zajęcie miejsc od I do IV drużyny otrzymają puchary OZPN?u. Organizatorzy przygotowali też statuetki dla najlepszego bramkarza i strzelca. Czołowe drużyny zostaną nagrodzone sprzętem sportowym.
Dwa najlepsze zespołu turnieju awansują do finału wojewódzkiego o puchar marszałka województwa.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 45 (748) z dnia 11 Listopada 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »