tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Trzecie miejsce w Piotrkowie

 
Halowa piłka nożna


W niedzielę, 6 listopada w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Piotrkowie Trybunalskim rozegrano mistrzostwa okręgu piotrkowskiego w halowej piłce nożnej rocznika 1999. Impreza była jednocześnie eliminacjami XII turnieju o puchar marszałka województwa łódzkiego. W turnieju udział wzięło jedenaście zespołów, w tym dwa z naszego powiatu ? Ceramika Opoczno i KS Paradyż.
Zgodnie z regulaminem pierwsza faza turnieju przebiegała w trzech grupach. Do decydującego etapu awans uzyskiwali tylko zwycięzcy. Mecze trwały po 12 minut.
Chłopcy z Ceramiki trafili do grupy B. Bezbramkowo zremisowali ze Skalnikiem Sulejów i wygrali 3:1 z Polonią Piotrków. Ostatecznie zajęli drugie miejsce, co nie dało im awansu.
Lepiej poszło młodym piłkarzom KS?u Paradyż, którzy w grupie C wygrali z Kawalerią Tomaszów 3:1 i Włókniarzem Zelów 3:0 oraz zremisowali ze Szczerbcem Wolbórz 1:1. Wywalczyli pierwsze miejsce w grupie, dzięki czemu awansowali do finałów.
Decydującą fazę rozegrano systemem każdy z każdym. Paradyżanie przegrali z GKS Bełchatów 0:5 i Skalnikiem Sulejów 1:2 i ostatecznie zajęli trzecie miejsce. Turniej wygrał Bełchatów przed Skalnikiem. Obie drużyny uzyskały awans do wojewódzkiego finału turnieju o puchar marszałka województwa.
Puchary za trzy pierwsze miejsca ufundował zarząd OZPN?u w Piotrkowie Trybunalskim. Najlepsze drużyny otrzymały sprzęt sportowy.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 45 (748) z dnia 11 Listopada 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »