|
|
| Do rozpoczęcia sezonu piłkarskiego 2010/2011 pozostało już tylko kilkanaście dni, dlatego rozpoczynamy prezentację terminarzy rundy jesiennej. W tym tygodniu klasa A grupa I, w której będzie występować siedem drużyn z naszego powiatu.
1. kolejka – 21–22 sierpnia
* Ceramika II Opoczno – LKS Lubochnia
* Kawaleria Tomaszów Maz. – LKS Białaczów
* LKS Mniszków – LKS Radzice
* LKS Żarnów – Leśnik Sitowa
* Polonia Rokiciny – LUKS Mroczków–Dzielna
2. kolejka – 28–29 sierpnia
* LKS Lubochnia – LUKS Mroczków–Dzielna
* Leśnik Sitowa – Polonia Rokiciny
* LKS Radzice – LKS Żarnów
* Zjednoczeni Budziszewice – LKS Mniszków
* LKS Białaczów – Szczerbiec II Wolbórz
* Ceramika II – Kawaleria
3. kolejka – 4–5 września
* Szczerbiec II – Ceramika II
* LKS Mniszków – LKS Białaczów
* LKS Żarnów – Budziszewice
* Polonia Rokiciny – LKS Radzice
* LUKS Mroczków–Dzielna – Leśnik Sitowa
4. kolejka – 11–12 września
* LKS Lubochnia – Leśnik Sitowa
* LKS Radzice – LUKS Mroczków–Dzielna
* LKS Białaczów – LKS Żarnów
* Ceramika II – LKS Mniszków
5. kolejka – 18–19 września
* LKS Mniszków – Kawaleria
* LKS Żarnów – Ceramika II
* Polonia Rokiciny – LKS Białaczów
* LUKS Mroczków–Dzielna – Budziszewice
* Leśnik Sitowa – LKS Radzice
6. kolejka – 25–26 września
* LKS Lubochnia – LKS Radzice
* Budziszewice – Leśnik Sitowa
* LKS Białaczów – LUKS Mroczków–Dzielna
* Ceramika II Opoczno – Polonia Rokiciny
* Kawaleria – LKS Żarnów
* Szczerbiec II – LKS Mniszków
7. kolejka – 2–3 października
* LKS Mniszków – LKS Lubochnia
* LKS Żarnów – Szczerbiec II
* LUKS Mroczków–Dzielna – Ceramika II
* Leśnik Sitowa – LKS Białaczów
* LKS Radzice – Budziszewice
8. kolejka – 9–10 października
* LKS Lubochnia – Budziszewice
* LKS Białaczów – LKS Radzice
* Ceramika II – Leśnik Sitowa
* Kawaleria – LUKS Mroczków–Dzielna
* LKS Mniszków – LKS Żarnów
9. kolejka – 16–17 października
* LKS Żarnów – LKS Lubochnia
* Polonia Rokiciny – LKS Mniszków
* LUKS Mroczków–Dzielna – Szczerbiec II
* Leśnik Sitowa – Kawaleria
* LKS Radzice – Ceramika II
* Budziszewice – LKS Białaczów
10. kolejka – 23–24 października
* LKS Lubochnia – LKS Białaczów
* Ceramika II – Budziszewice
* Kawaleria – LKS Radzice
* Szczerbiec II – Leśnik Sitowa
* LKS Mniszków – LUKS Mroczków–Dzielna
* LKS Żarnów – Polonia Rokiciny
11. kolejka – 30–31 października
* LUKS Mroczków–Dzielna – LKS Żarnów
* Leśnik Sitowa – LKS Mniszków
* LKS Radzice – Szczerbiec II Wolbórz
* LKS Białaczów – Ceramika II | | Artykuł ukazał się w wydaniu nr 31 (682) z dnia 6 Sierpnia 2010r. |
|
|
|