tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ KIEROWCĘ kat. C+E - kraj, wysokie stałe ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Drzewica

 Ten sam dostawca oleju

 
Gminne przetargi


W środę, 2 października rozstrzygnięto przetarg na dostawę oleju opałowego do obiektów administrowanych przez gminę w sezonie grzewczym 2013/2014. Podobnie jak w ubiegłych latach zwycięzcą została radomska firma Term?Oil. Tym razem nie miała konkurentów, ponieważ złożyła ofertę jako jedyna.
Co ucieszyło gminnych urzędników, w porównaniu z 2012 rokiem Term?Oil zaproponował niższy wskaźnik, według którego obliczane są koszty usługi. Ich faktyczna wysokość będzie jednak zależna od rynkowej ceny oleju, kształtującej się obecnie na ubiegłorocznym poziomie.
Zgodnie z przedmiotem zamówienia radomianie będą dostarczać lekki olej opałowy do siedmiu budynków: bloku mieszkalnego przy ul. Fabrycznej 16, Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Radzicach Dużych, Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Domasznie, Szkoły Podstawowej w Idzikowicach, Szkoły Podstawowej w Brzustowcu i jej placówek filialnych w Krzczonowie i w Jelni. Szacunkowa ilość oleju wynosi 45 tys. l.
Umowy z poszczególnymi placówkami oświatowymi i gminą (w przypadku bloku przy ul. Fabrycznej) już zostały podpisane. Będą obowiązywać do 30 kwietnia przyszłego roku. Na ich mocy Term?Oil jest zobowiązany dostarczać olej opałowy na swój koszt w terminie dwóch dni roboczych od złożenia zamówienia. Dostawy mają być realizowane na podstawie zamówień składanych telefonicznie, potwierdzonych faksem. Za każdym razem dostawca przedstawi świadectwo jakości dostarczanego oleju.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 41 (848) z dnia 11 Października 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »