tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ kierowcę kat. C+E, zagranica, tel. ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Sport

 Tak grała piłkarska młodzież

 
Piłka nożna



Bardzo dużo bramek zdobyli w miniony weekend nasi młodzi piłkarze. Najwyższe zwycięstwo odnieśli zawodnicy Woya Bukowiec w klasie okręgowej kategorii "Kuchar", pokonując zespół Gerlacha Drzewica aż 17:0!

Wyniki

* Liga wojewódzka juniorów starszych
Gal Gaz Galewice ? Włókniarz Moszczenica 4:0
Lechia Tomaszów ? WKS Wieluń 2:1
Victoria Bielawy ? Ceramika 1:7

* Liga wojewódzka juniorów młodszych, grupa I
Mechanik Radomsko ? Widok Skierniewice 0:2
UKS SMS Łódź ? Ceramika 6:0

* Liga wojewódzka im. Kazimierza Deyny
Ceramika ? GKS Bełchatów 3:1 (0:0)

* Liga wojewódzka im. Jerzego Michałowicza
Orzeł Łódź ? KS Paradyż 10:0
Ceramika ? GKS Bełchatów 9:2 (2:1)
Szczerbiec ? Widzew Łódź 0:1 (0:1)

* Klasa okręgowa juniorów starszych
LKS Mroczków ? GUKS Gorzkowice 2:6 (1:1)
Przedbórz ? Mechanik 1:4 (0:2)
KS Paradyż ? Astoria Szczerców 9:1 (3:0)
Sparta Ostrów ? Zjednoczeni Bełchatów 3:1 (1:1)
Ręczno ? Włókniarz Zelów 2:6 (1:5)

* Klasa okręgowa juniorów młodszych
Astoria Szczerców ? KS Mniszków 5:2 (2:0)
Grocholice ? Świt Kamieńsk 0:7 (0:3)
Relax Czerniewice ? Gerlach Drzewica 3:0 (1:0)
Kasztelan Żarnów ? IKS Inowłódz 7:1 (4:0)

* Klasa okręgowa ? Deyna
LKS Wola Krzysztoporska ? Polonia Piotrków 5:0 (4:0)
Woy Bukowiec Opoczyński ? Włókniarz Moszczenica 1:2 (0:1)
LKS Radzice ? LKS Lubochnia 2:4 (1:1)
Mechanik Radomsko ? Hetman?Pamapol Rusiec 15:2 (7:2)
Żytno ? Krzywanice 2:0 (1:0)

* Klasa okręgowa ? Michałowicz
Mierzyn ? Omega 4:4 (3:1)
Kawaleria Tomaszów ? Grabka Grabica 0:2 (0:0)
Szczerców ? LKS Czarnocin 0:6 (0:2)
Concordia Piotrków ? Olimpijczyk Sławno 10:0 (3:0)
Mechanik Radomsko ? Włókniarz Zelów 2:1 (1:0)

* Klasa okręgowa ? Kuchar, grupa II
Rzeczyca ? LKS Lubochnia 3:3 (1:1)
Stal Niewiadów ? Ceramika 0:7 (0:3)
Gerlach Drzewica ? Woy Bukowiec Opoczyński 0:17 (0:11)
Włókniarz Moszczenica ? Skalnik Sulejów 1:1 (1:1)

* Klasa okręgowa Górski, grupa II
Luciążanka ? Concordia Piotrków 0:6
Ujazd ? Lechia Tomaszów 0:2 (0:1)
Mazovia Tomaszów ? Ceramika Opoczno 4:1 (1:1)


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 39 (846) z dnia 27 Września 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »