tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Kupię działkę budowlaną w Opocznie - ...
czytaj dalej »

ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 Taekwondo olimpijskie w Żarnowie

 

Od kwietnia 2008 roku w Żarnowie uczniowie z terenu gminy mają możliwość uczestnictwa w treningach taekwondo olimpijskiego, realizowanych w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Juliana Bartoszewicza. Z chwilą powstania sekcji w Żarnowie w zajęciach, pod okiem instruktora taekwondo i jednocześnie egzaminatora związkowego Mariusz Mazura, brało udział ponad 40 dzieci i młodzieży z żarnowskich szkół.
Po miesiącach intensywnych treningów do egzaminu na stopnie uczniowskie przystąpiło 31 osób. Najlepsza czwórka wzięła udział w eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Olecku. W tej grupie znalazły się trzy zawodniczki (Justyna Brzozowicz, Aleksandra Mamrot oraz Karolina Ruszkiewicz) i Bartosz Kantor. Wszyscy uzyskali kwalifikację do finałów XVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która miała miejsce w dniach 23–25 kwietnia ubiegłego roku, w którym zajęli miejsca od V do VIII.
Obecnie w treningach aktywnie uczestniczy 25 osób. Spośród nich wytypowani do eliminacji kolejnej Olimpiady Młodzieży zostali: Justyna Brzozowicz, Aleksandra Mamrot, Karolina Ruszkiewicz, Szymon Kubiszewski i Arkadiusz Jakubowski. Jej finał odbędzie się w Łomży, 6–8 maja.
Życzymy powodzenia.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 12 (715) z dnia 25 Marca 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »