tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 TICO co tydzień na podium

 
Tancerze Studia Tańca TICO praktycznie co tydzień przysparzają nam radości, występując w finałach tanecznych zawodówPara Krzysztof Kołodziejczyk i Ola Piekarz


Tydzień temu na zawodach tańca sportowego w Kutnie Krzysztof Kołodziejczyk i Aleksandra Piekarz byli bezkonkurencyjni w kategorii dzieci starszych (10–11 lat), w klasie E. na tych samych zawodach po raz pierwszy w wyższej klasie tanecznej zatańczyła para Maciej Kołodziejczyk – Agata Tkaczyk, zajmując siódmą lokatę w klasie D par 12–, 13–letnich.
Sukcesem zakończył się start opoczyńskich tancerzy na zawodach w Staszowie.
Wśród par powyżej 15 roku życia w klasie B Krystian Lenart i Katarzyna Niemirska, wytańczyli drugie miejsce w stylu standardowym. Na szóstym miejscu ukończyli zawody o puchar właściciela hut szkła w Staszowie Dominik Lenart – Magdalena Pokrzywka, tańczący w kombinacji stylów w klasie D par powyżej 15 roku życia.
Miniony weekend również przyniósł nam miłe wieści z tanecznych parkietów. Na rozgrywanym w Warszawie turnieju tańca o puchar Rektora Akademii Leona Koźmińskiego drugie miejsce w klasie E par 14–, 15–letnich wytańczyli Krzysztof Pokrzywka – Klaudia Pietrzyk. Wśród zawodników 10–, 11–letnich piąte miejsce w klasie E wytańczyli Krzysztof Kołodziejczyk – Ola Piekarz.
O Opocznie było głośno również w podczęstochowskich Rędzinach, gdzie Krystian Lenart i Kasia Niemirska zajęli czwarte miejsce w tańcach standardowych par powyżej 15 roku życia w klasie B.
Do końca roku szkolnego podopiecznych Barbary i Zdzisława Miękusów będzie można jeszcze oglądać m.in. na parkietach w Ostrowcu Świętokrzyskim, Kozienicach, Kielcach i Łodzi. Ostatnie starty w sezonie tanecznym 2009/10 są bardzo istotne dla par ze Studia Tańca TICO, bowiem po dwóch wywalczonych w maju awansach do klasy D, kolejni tancerze z Opoczna mają szanse na wejście do wyższych klas. W chwili obecnej o włos od awansu do klasy A jest jedna para oraz dwie pary od awansu do klasy D.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 22 (673) z dnia 4 Czerwca 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »