tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ KIEROWCĘ kat. C+E - kraj, wysokie stałe ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Drzewica

 Szkoły w remoncie

 

Za nami połowa wakacji. Szkolna dziatwa odpoczywa i nabiera sił przed nowym etapem nauki. W szkołach tymczasem praca wre – jest to bowiem jedyny okres, w którym w placówkach można wykonać niezbędne remonty nie przeszkadzając w pracy nauczycielom i uczniom.
Niezbędne remonty trwają obecnie w większości placówek oświatowych prowadzonych przez gminę Drzewica. W SP w Idzikowicach cyklinowano i malowano podłogi oraz ściany w salach lekcyjnych. W szkole w Brzustowcu trwa remont kuchni z zapleczem. Budynek szkoły w Radzicach Dużych wymagał przede wszystkim remontu dachu. Tu zdecydowano także odmalować ściany kuchni, zaplecza i korytarza. Malowanie sal lekcyjnych i łazienek trwa także w placówkach w Jelni i Krzczonowie. W SP w Drzewicy poza malowaniem sal i szatni konieczne było także przeprowadzenie drobnych napraw sprzętu – głównie ławek i krzesełek. Z kolei w budynku gimnazjum remontowany jest obecnie dach. Konieczne było także malowanie oraz drobne naprawy sprzętu.
Wszelkie remonty mają się zakończyć jeszcze przed pierwszym dzwonkiem, co oznacza, że na ich zakończenie pozostał zaledwie miesiąc. Dodajmy, że już we wrześniu uczniowie SP w Brzustowcu będą mogli korzystać z sali gimnastycznej, której budowa dobiega końca.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 30 (681) z dnia 30 Lipca 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »