tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Sylwester bez alkoholu

 
Nowy Rok witali bez napojów wyskokowych. I świetnie się bawili


Każdego roku gminne komisje rozwiązywania problemów alkoholowych z Drzewicy i Opoczna oraz opoczyńskie stowarzyszenie ?Opoka? organizują bezalkoholowego sylwestra. Impreza odbywa się naprzemiennie w Drzewicy i Opocznie. Tym razem miała miejsce w Szkole Podstawowej w Drzewicy, która była gospodarzem uroczystości już po raz trzeci.
Na tegorocznym balu bawiło się 90 osób, w tym starosta Jan Wieruszewski, który życzył wszystkim obecnym szampańskiej zabawy do białego rana. W imprezie wzięli także udział radni z Drzewicy i Opoczna, było dużo młodzieży. O tym, że bezalkoholowe imprezy cieszą się dużą popularnością nie tylko wśród mieszkańców powiatu opoczyńskiego świadczył fakt, iż w tym roku w Drzewicy bawili się również goście z Radomia, Sulejowa i Piotrkowa Trybunalskiego.
Uczestników sylwestra powitali Irena Kwiecień, przewodnicząca GKRPA i Franciszek Cieślik, prezes stowarzyszenia ?Opoka?. Obecnych zabawiał do piątej nad ranem zespół Robex z Ogonowic, natomiast o smaczne dania zadbały kucharki ze szkolnej stołówki. Gdy zegar wybił północ wszyscy złożyli sobie życzenia, a nadejście nowego roku uświetnił ogromny tort z racami.


Nal   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 1 (756) z dnia 6 Stycznia 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »