tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Sławno

 Święto Rodziny w Kamieniu

 

Tradycyjnie uroczyście obchodzone było święto rodziny w Publicznej Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego.
Uroczystość rozpoczęła się akademią w wykonaniu uczniów. Widownia gromkimi brawami nagradzała występy poszczególnych klas. Można było usłyszeć wzruszające wiersze, piosenki oraz pośmiać się podczas humorystycznych scenek. Dynamikę potęgował taniec przedszkolaków oraz wykonanie piosenek przez trzecioklasistów, którzy napisali własne utwory do melodii aktualnych przebojów muzycznych.
Nawiązano również do Międzynarodowego Dnia Dziecka Zaginionego, którego logo jest niezapominajka jako symbol spokoju, ładu, wrażliwości, a także akceptacji i tolerancji drugiego człowieka. Stało się to też okazją do wręczenia nagrody uczennicy klasy trzeciej ? Amelii Dobrowolskiej ? laureatki ogólnopolskiego konkursu "Złota Biedronka" zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 306 w Warszawie.
W dalszej części odbył się poczęstunek przygotowany w dużej mierze przez rodziców. Ogromną atrakcją były też zjeżdżalnie i baseny z piłkami, a także niespodzianki przygotowane przez miejscowych strażaków, którzy oferowali przejażdżki strażackimi samochodami.
Aby nikt się nie nudził, zorganizowano także kwiz rodzinny z zakresu wiedzy na temat wpływu roślin uprawianych w szkolnym ogródku dydaktycznym na zdrowie człowieka. Odbył się on w ramach realizacji projektu pt. Utworzenie ogródka szkolnego "Zdrowie w ogrodzie". Wszyscy uczestnicy kwizu doskonale poradzili sobie z wykonywaniem zadań i otrzymali nagrody rzeczowe w postaci długopisów, map oraz plakietek.


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 24 (831) z dnia 14 Czerwca 2013r.
W dziale Sławno dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »