tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Aktualności

 Święto III sektora

 


Aż 47 organizacji i grup nieformalnych działających na terenie Tomaszowa Mazowieckiego zgłosiło się do udziału w tegorocznej edycji Pikniku Organizacji Pozarządowych ?Lokalni niebanalni?. Impreza odbędzie się w niedzielę, 9 września na terenie przystani OSiR przy ul. PCK od godz. 14.00.
W programie m.in.: gra plenerowa ph. ?Na medal?, pokazy wozów strażackich i pojazdów zabytkowych oraz symulator lotniczy. Najmłodsi będą mogli skorzystać z nauki gry w szachy. Wszyscy chętni ? zagrać w Corn Hole i Bycze Jajo. Do tego dodajmy występ tomaszowskiej nieformalnej grupy tanecznej Nyan Rockerz (godz. 14.20) oraz koncerty zespołów Exodus 15 z piosenkami dla najmłodszych (15.10) i Poparzeni Kawą Trzy (16.00). Na zainteresowanych czekać będą dwa specjalne busy ? mammobus, w którym w godz. od 9.00 do 17.00 panie będą mogły skorzystać z bezpłatnych badań oraz krwiobus, prowadzący w godz. od 13.00 do 16.00 akcję poboru krwi. Kto chciałby ?ruszyć fundusze?, na miejscu skonsultuje się z ekspertami z Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS.
Sporo będzie się dziać i wokół pikniku. Po raz czwarty towarzyszą mu, przeprowadzane na strzelnicy przy ul. św. Antoniego zawody strzeleckie młodzieży szkolnej. Na torze przy kręgielni rozegrane zostaną zawody wrotkarskie, na błoniach ? miejskie zawody sportowo?pożarnicze i wyścigi rowerowe.


(wk)   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 36 (791) z dnia 7 Września 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »