tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Świątecznie w KGW

 
W piątek, 20 stycznia członkinie KGW Idzikowice?Brzuza zorganizowały tradycyjne spotkanie opłatkoweUczestnicy dorocznego spotkania w KGW Idzikowice?BrzuzaJak co roku uroczystość zgromadziła wielu gości, m.in. przewodniczącą Rady Gminy i Miasta Marię Teresę Nowakowską, burmistrza Janusza Reszelewskiego, radnego Marian Jaciubka, sołtysów Sławomira Kołodziejczyka oraz Danutę Jaciubek a także dyrektorkę szkoły w Idzikowicach Annę Jakubczyk.
Zebranych powitała przewodnicząca koła Zofia Pecyna, życząc wszystkim wszelkiej pomyślności w nowym roku. Część opłatkowa ze wspólnym kolędowaniem przebiegała w miłej, ciepłej atmosferze, przy suto zastawionym stole. Była ryba w różnych smakach, śledzie, pierogi z kapustą i grzybami, uszka z czerwonym barszczem, zupa meksykańska, sałatki i wszelkiego rodzaju ciasta.
Spotkanie zbiegło się z pięcioleciem pełnienia przez Zofię Pecynę funkcji przewodniczącej KGW. Minione 5 lat to czas aktywnej działalności, zarówno szefowej, jak i wszystkich członkiń koła, za co serdecznie podziękował burmistrz Reszelewski. Nie zabrakło okolicznościowego tortu oraz lampki szampana. Goście mieli możliwość wpisu do księgi pamiątkowej.
Doroczna uroczystość toczyła się w przyjaznym, rodzinnym i ? co trzeba podkreślić ? wesołym klimacie. Była okazją nie tylko do poważnych rozmów, ale również do tych bardziej żartobliwych.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 5 (760) z dnia 3 Lutego 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »