tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Kupię działkę budowlaną w Opocznie - ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Aktualności

 Stypendia marszałka

 

Najzdolniejsi uczniowie i studenci po raz kolejny mogą ubiegać się o stypendia naukowe i artystyczne marszałka województwa łódzkiego. Szkoły mogą zgłaszać wnioski do końca czerwca.
Jednorazowe stypendia naukowe i artystyczne to nagroda marszałka województwa łódzkiego dla ludzi młodych, odnoszących sukcesy w różnych dziedzinach nauki i sztuki. Są przyznawane uczniom szkół artystycznych oraz szkół ponadgimnazjalnych, słuchaczom kolegiów i studentom wyższych uczelni z województwa łódzkiego i mają motywować ich do uzyskiwania wysokich wyników w nauce oraz rozwijania zdolności artystycznych.
O nagrodzenie swoich najzdolniejszych uczniów ubiegają się szkoły. Wnioski stypendialne mogą składać w Departamencie Kultury i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi, ul. Traugutta 25, tel. 42 291 98 20 do końca czerwca.
11 czerwca w ŁDK odbędą się spotkania informacyjne poświęcone stypendiom: o godz. 10.00 – poświęcone stypendiom artystycznym, o godz. 12.00 – stypendiom naukowym.
Wszelkich informacji na temat stypendium udzielają pracownicy Departamentu Kultury i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 23 (674) z dnia 11 Czerwca 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »