tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Opoczno

 Studniówka w ZSS nr 1…

 
Bal na 148 parOtwarcie balu w ZSS nr 1


W sobotę, 15 stycznia 122 tegorocznych maturzystów Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego wraz z osobami towarzyszącymi przeżywało swoją jedyną i niepowtarzalną noc – pierwszy bal, tradycyjnie zorganizowany w murach szkoły. W tym roku wystrój nawiązywał do zaczarowanego świata Alicji z krainy czarów. Jak zawsze studniówkę rozpoczął polonez, po którym chętne pary zaprezentowały również swoje umiejętności taneczne w pięknych walcach. Potem na parkiecie królowały nieco bardziej młodzieżowe rytmy. Po raz pierwszy młodzież bawiła się nie przy orkiestrze, ale przy muzyce profesjonalnego DJ. Otuleni krainą czarów, pochłonięci wirem radosnej zabawy, maturzyści bawili się do białego rana. W niedzielę odbyły się poprawiny, podczas których młodzież mimo nieprzespanej nocy ochoczo ruszyła do tańca. W czasie studniówki uczniowie złożyli podziękowania dyrekcji szkoły, wychowawcom oraz rodzicom za zaangażowanie i wsparcie organizacji balu studniówkowego.…i w ZS Prywatnych

Tego samego dnia swój bal studniówkowy miało także 26 abiturientów Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego. Zabawa odbywała się na terenie szkolnej stołówki i świetlicy, które udekorowano w baśniowy sezam.
Zebrani minutą ciszy uczcili pamięć Krystiana Lenarta, który zmarł tragicznie w ubiegłym roku. Nauczyciele i dyrekcja szkoły przekazali rodzicom Krystiana otrzymane od uczniów kwiaty. Dyrektorka szkoły, Barbara Kosno przedstawiła największe osiągnięcia klasy, która za sto dni przystąpi do matury, dziękując jednocześnie uczniom i ich rodzicom za wspólny wysiłek, który doprowadził ich do egzaminu dojrzałości.
Po takim wstępie padły znamienne słowa: „Poloneza czas zacząć”, a w swój pierwszy oficjalny dorosły taniec ruszyli główni bohaterowie wieczoru. Niepisaną tradycją w placówce jest drugi oficjalny taniec studniówkowy. Od kilku lat punktualnie o północy dyrekcja szkoły, nauczyciele i pracownicy wraz z osobami towarzyszącymi również tańczą poloneza. Dedykują go swoim uczniom w podziękowaniu za lata nauki. Należy przyznać, że nauczycielki polonez z roku na rok jest coraz bardziej rozbudowany, a tańczący wcale nie ustępują umiejętnościami swoim podopiecznym.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 3 (706) z dnia 21 Stycznia 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »