tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sławno

 Strażacy w hali

 

20 lutego roku w sali gimnastycznej PSP im W. i H. Ossowskich w Kunicach, odbył się I Halowy Mityng Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych pod patronatem wójta gminy Sławno, Tadeusza Wojciechowskiego.
Zasady uczestnictwa, przebieg oraz punktację poszczególnych konkurencji omówił komendant gminny OSP, dh Grzegorz Krakała po czym prezes ZG ZOSP RP Zbigniew Kotusiewicz dokonał otwarcia zawodów.
Do rywalizacji zgłosiło się 10 drużyn z jednostek OSP w: Sławnie, Prymusowej Woli, Kunicach, Kamieniu, Olszowcu, Szadkowicach. Dziewczęta i chłopcy rywalizowali pokonując pożarniczy tor przeszkód, wykonując ćwiczenie bojowe oraz wykazując się wiedzą z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Nad sprawnym przebiegiem czuwała komisja sędziowska w składzie: sędzia główny ? Grzegorz Krakała, członkowie ? Remigiusz Łubowski i Paweł Kwiatkowski.
W końcowej klasyfikacji w grupie MDP dziewcząt kolejność przedstawia się następująco: 1. MDP w Sławnie, 2. MDP w Prymusowej Woli, 3. MDP w Kamieniu, 4. MDP w Olszowcu, MDP w Kunicach.
W grupie MDP chłopców drużyny uplasowały się w następującej kolejności: 1. MDP w Kamieniu, 2. MDP w Sławnie, 3. MDP w Szadkowicach, 4. MDP w Kunicach, 5. MDP w Olszowcu.
Po zakończonej rywalizacji wszystkie drużyny otrzymały dyplomy za uczestnictwo w mityngu a zespoły z pierwszych trzech miejsc puchary. Licznie zgromadzonej publiczności udzielił się duch sportowej rywalizacji przejawiający się w żywiołowym i gorącym dopingu zawodników.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 9 (816) z dnia 1 Marca 2013r.
W dziale Sławno dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »