tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Sport

 Srebrny medal Sławomira Kuca

 
Mistrzostwa województwa w biegach przełajowych


W Uniejowie odbyły się mistrzostwa województwa łódzkiego w indywidualnych biegach przełajowych szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W poszczególnych kategoriach wiekowych występowało po pięciu zawodników i zawodniczek z każdego powiatu. Dobre wyniki zantowali biegacze z opoczyńskiego.
Jako pierwsi do rywalizacji przystąpili uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. Wśród dziewcząt najlepiej wypadła Sylwia Wysok (Zespół Szkół Prywatnych), która ukończyła bieg na 10. miejscu. W rywalizacji chłopców srebrny medal zdobył Sławomir Kuc (na zdjęciu), również reprezentant opoczyńskiego ZSPryw. Druga lokata Sławka to największy sukces zanotowany przez ucznia z naszego terenu. W klasyfikacji drużynowej powiat opoczyński został sklasyfikowany na 15. miejscu w kategorii dziewcząt i na 4. pozycji w grupie chłopców.
Następnie odbyły się biegi w kategorii gimnazjalnej. Indywidualnie najlepiej z naszych spisała się Łucja Wiktorowicz (Gimnazjum nr 1), która do mety dotarła na 4. miejscu. Wśród chłopców najwyżej został sklasyfikowany Stanisław Wilk (Gimnazjum w Prymusowej Woli) ? na 9. pozycji. Drużynowo dziewczęta z naszego powiatu były 5., natomiast chłopcy zajęli 3. miejsce.
Również w kategorii szkół podstawowych byliśmy widoczni na trasie. Najwyżej wśród dziewcząt ? na 5. miejscu ? uplasowała się Daria Leśniewska (Zespół Szkół Prywatnych). W gronie chłopców Bartłomiej Świątek (SP w Kozeninie) zajął 8. lokatę. Drużynowo dziewczęta z naszego powiatu uplasowały się na 4. pozycji a chłopcy wywalczyli 3. miejsce.


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 42 (797) z dnia 19 Października 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »