tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Wykonam prace remontowe, malowanie, ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Aktualności

 Sprawdź swoją wiedzę na olimpiadzie

 

Sekretariat Regionalny KSOW Województwa Łódzkiego wspólnie z Łódzkim ODR z siedzibą w Bratoszewicach zaprasza do udziału w Wojewódzkiej Olimpiadzie Wiedzy o Ekologii i Ochronie Środowiska producentów rolnych, mieszkańców obszarów wiejskich oraz uczniów szkół rolniczych z terenu województwa łódzkiego. Pytania konkursowe będą dotyczyć ekologicznej produkcji rolniczej, zasad cross compliance, ochrony środowiska w gospodarstwie rolnym z uwzględnieniem zasad dobrej praktyki rolniczej, odnawialnych źródeł energii, programów rolnośrodowiskowych.
Olimpiada realizowana będzie w dwóch etapach. Pierwszy odbędzie się 29 lutego w łódzkim ODR z siedzibą w Bratoszewicach oraz w oddziałach w Piotrkowie Trybunalskim i Kościerzynie. Drugi etap ? finał wojewódzki odbędzie się 7 marca w Piotrkowie Trybunalskim.
Imienne zgłoszenia do udziału w olimpiadzie można przesyłać do 20 lutego. Na finalistów olimpiady czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Sekretariat Regionalny KSOW Województwa Łódzkiego. Więcej informacji o olimpiadzie można znaleźć na stronie www.lodzkie.pl.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 7 (762) z dnia 17 Lutego 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »