tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Drzewica

 Spinningowe otwarcie sezonu

 
Zbigniew Pluta zwycięzcą pierwszych tegorocznych zawodów spinningowychZbigniew Pluta zanotował kolejny sukces w spinningu


W niedzielę, 8 maja wędkarze zrzeszeni w drzewickim kole PZW wzięli udział w zawodach spinningowych pn. ?Otwarcie sezonu 2011?. Impreza zgromadziła szesnastu zawodników, którzy wędkowali z brzegu zbiornika w jednej, czterogodzinnej sesji.
Brania co jakiś czas się trafiały, m.in. szczupaków, ale większość złowionych ryb nie spełniała wymiaru ochronnego i z powrotem trafiała do wody. Trzem wędkarzom udało się jednak złapać wymiarowe sztuki.
Największą rybę ? 32?centymetrowego jazia ? złowił Zbigniew Pluta, który został zwycięzcą zawodów. Drugie miejsce zajął Tadeusz Zaraś, natomiast trzecie Marian Zaraś. Ci dwaj wędkarze wyjęli z wody po okoniu.
Podczas uroczystego podsumowania imprezy najlepsi zawodnicy odebrali puchary i dyplomy. Już tradycyjnie wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek.
Jak nas poinformował prezes Józef Liwiński, kolejne zawody organizowane przez zarząd koła odbędą się na początku czerwca i zostaną przeprowadzone z okazji Dnia Dziecka.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 19 (722) z dnia 13 Maja 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »