tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Spektakularny sukces tancerzy

 
Trzy duety ze Studia Tańca TICO stanęły na podium w pierwszym w tym roku turnieju tańca towarzyskiego z cyklu Grand Prix Mazowsza, pozostawiając w pokonanym polu liczne pary z utytułowanych klubów PolskiArtur Kwapis i Marlena Stanek


Na najwyższym stopniu podium stanęli Maciej Kołodziejczyk i Marta Dukat, wygrywając rywalizację w klasie E par 12–, 13–letnich. W tej samej kategorii wiekowej, ale w wyższej klasie tanecznej D, drugie miejsce wytańczyli Krzysztof Kołodziejczyk i Aleksandra Piekarz.
Również drugie miejsce w warszawskich zawodach zajęli Artur Kwapis i Marlena Stanek, rywalizujący w grupie par powyżej 15 roku życia, w klasie tanecznej D.
Wyniki osiągnięte przez tancerzy TICO na ostatnich zawodach pokazują, że wytrwałym treningiem i systematyczną pracą można osiągać znakomite rezultaty w tanecznym sporcie. Jak mówi Tomasz Miękus – trener prowadzący opoczyńskie pary turniejowe – wyniki jego podopiecznych to efekt sumiennie przepracowanych ferii zimowych. Przy takich osiągnięciach nie żal nikomu czasu spędzonego na treningach, podczas gdy inni koledzy i koleżanki wypoczywali i korzystali z uroków zimy.
W najbliższym czasie zawodnikom TICO będzie można kibicować m.in. na zawodach tanecznych w Olsztynie koło Częstochowy i w Rędzinach. Na tych ostatnich zawodach planowany jest debiut nowych duetów TICO w kategoriach tańca sportowego.
Jednocześnie wszystkich chętnych do udziału w zajęciach i treningach TICO informujemy, że w najbliższym tygodniu rozpoczną się nabory do grup dziecięcych, młodzieżowych oraz na kurs dla dorosłych.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 5 (708) z dnia 4 Lutego 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »