tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Spławikowe zakończenie sezonu

 
Wędkarstwo

W niedzielę, 23 września wędkarze zrzeszeni w drzewickim kole PZW wzięli udział w ostatnich w tym roku zawodach spławikowych. Do rywalizacji przystąpiło szesnastu zawodników. Sędzią głównym był Jarosław Czarkowski.
Czterogodzinne wędkowanie odbywało się z brzegu zbiornika. Pogoda dopisała, chociaż trochę za mocno wiało, co powodowało dość dużą falę. Najważniejsze jednak, że brały ryby. Trafiały się głównie płocie, niektóre bardzo pokaźne, łowiono także jazie.
O udanych połowach świadczą wyniki najlepszych wędkarzy. Pierwsze miejsce wywalczył Marian Zaraś, który mógł się pochwalić wynikiem 4700 pkt. Drugie miejsce zajął Zbigniew Pluta, wyjmując z wody 2,5 kg ryb. Trzecia pozycja przypadła w udziale Konradowi Korzeniewskiemu, którego rezultat oscylował wokół 2000 pkt.
Podczas uroczystego zakończenia imprezy czołowi zawodnicy odebrali dyplomy oraz bony na zakup akcesoriów wędkarskich. Jak zawsze nie zabrakło poczęstunku.
Drzewiccy wędkarze przygotowują się obecnie do kolejnych zawodów. Na niedzielę, 21 października zaplanowano spinningowe zakończenie sezonu, połączone z rywalizacją o największą rybę. Trofeum funduje burmistrz.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 40 (795) z dnia 5 Października 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »