tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Ślubowanie w „trójce”

 
Szkoło, szkoło jak się masz... Jesteśmy uczniami.

W ZSS nr 3 odbyła się uroczystość pasowania na ucznia pierwszoklasistów ze szkoły podstawowowej. Ślubowanie na nowy sztandar szkoły złożyło 79 uczniów, którzy pięknie prezentowali się w kolorowych biretach.
Mali bohaterowie w pełni zasłużyli na przyjęcie w poczet społeczności szkolnej, prezentując w sali gimnastycznej ciekawy program artystyczny pt. „Jesteśmy uczniami, Polakami, Europejczykami”. Pokazali, że potrafią porozumiewać się w różnych językach, pięknie śpiewać i recytować. Znali flagi państw należących do Unii Europejskiej.
Po uroczystym pasowaniu przez dyrektorkę szkoły Anetę Tokarską i wysłuchaniu życzeń od dyrekcji szkoły i naczelnika wydziału oświaty UM Janusza Plaskoty bohaterowie dnia otrzymali od starszych kolegów dary przyjaźni, uśmiechu, życzliwości, pracowitości i ostrożności, które pomogą im w dalszej edukacji.
Na pierwszoklasistów czekały także upominki od wychowawczyń klas: Grażyny Wójcik, Julity Plaskoty i Małgorzaty Grzybek, które zorganizowały całą uroczystość. Na zakończenie dzieci zostały zaproszone na smaczny poczęstunek przygotowany przez rodziców. Ten pierwszy szkolny egzamin wszyscy zdali na szóstkę.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 47 (646) z dnia 27 Listopada 2009r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »