tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Sprzedam pszenżyto, tel. 500 176 ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Sport

 Siatkarki na piasku

 
Mistrzostwa ZSO w siatkówce plażowej dziewcząt

W piątek, 11 czerwca na boisku do siatkówki plażowej w Zespole Szkół Ogólnokształcących rozegrano ostatnie w tym roku szkolnym zawody wewnątrzszkolne, których organizatorem był Dariusz Lewandowski. Do turnieju o mistrzostwo Żeromskiego w siatkówce plażowej zgłosiło się 12 par, które po losowaniu rozegrały mecze systemem brazylijskim.
Rywalizacja wśród dziewcząt miała całkiem inny przebieg niż to miało miejsce 8 czerwca, kiedy grali chłopcy. Na pewno nie można odmówić płci pięknej zaangażowania i woli walki. Mecze były bardzo ciekawe i obok rywalizacji sportowej widać było, że kobiety fantastycznie się bawiły.
Do czołowej czwórki awansowały te najbardziej wytrwałe i popełniające najmniej błędów. Były to pary: Agnieszka Cabaj – Karolina Czerska, Alicja Stachurska – Marlena Zielińska, Marta Szpoton – Karolina Madej oraz Katarzyna Staroń – Marta Telus. Po rozegraniu półfinałów w meczu pierwsze miejsce zagrały pary Czerska – Cabaj i Staroń – Telus. Lepsza okazały się ta pierwsza drużyna wygrywając cały turniej. W finale pocieszenia lepsza była para Szpoton – Madej.

Końcowe wyniki:
1. Agnieszka Cabaj – Karolina Czerska
2. Katarzyna Staroń – Marta Telus
3. Marta Szpoton – Karolina Madej
4. Alicja Stachurska – Marlena Zielińska

Dariusz Lewandowski przypomina wszystkim chętnym i sympatykom tej dyscypliny sportu o turnieju siatkówki plażowej, który odbędzie się 26 czerwca jako impreza towarzysząca Dniom Opoczna. Miejsce rozgrywania meczów – boisko obok hali sportowej przy ZSO. Na razie zgłosiło się dziewięć zespołów – zostały jeszcze trzy miejsca.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 24 (675) z dnia 18 Czerwca 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »