tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Sport

 Siatkówka w ZSP nr 1

 
Ferie ze sportemGra była bardzo zacięta


We wtorek, 23 lutego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 rozegrano międzyklasowy turniej piłki siatkowej chłopców w ramach zajęć sportowych realizowanych podczas ferii. Organizatorem turnieju pod hasłem „Ferie ze sportem” był Uczniowski Klub Sportowy „Ekonomik”.
Do zawodów uczniowie przygotowywali się już od września. Nic dziwnego, że poziom sportowy jak i frekwencja były wysokie. W turnieju wzięło udział ok. 60 uczniów, co pozwala stwierdzić, że młodzież chętnie angażuje się w tego typu współzawodnictwo. Dla niektórych uczniów był to ostatni etap przygotowań do turnieju powiatowego w piłce siatkowej chłopców, który odbędzie się już 5 marca.
W zawodach wystartowało 7 drużyn reprezentujących swoje klasy. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy. W grupie A zagrały: II TL, II LPa, III Za, III LPa natomiast w grupie B: III TI, III TE oraz I TM.
Po ostrej i zaciętej rywalizacji (doszło do kilku niespodzianek) wyłoniono drużyny, które zagrały o miejsce trzecie oraz w finale.
W grze o trzecią lokatę spotkały się drużyny klas III LPa i I TM. Lepsza była ekipa maturzystów wygrywając w setach 2:0.
W finale wystąpiły drużyny reprezentujące klasy II LPa oraz III TE. Po bardzo zaciętym pojedynku w duchu fair play zwyciężyła drużyna Ekonomika.
Reprezentacja III TE wystąpiła w następującym składzie: Adam Adamczyk, Sebastian Białas, Damian Chajdecki, Maciej Konecki, Łukasz Stolarczyk, Adam Wołąkiewicz, Robert Worach.
Zwycięzcy turnieju zostaną uroczyście nagrodzeni podczas Dnia Sportu Szkolnego.
Zawody zorganizował i sędziował nauczyciel wychowania fizycznego Robert Szulc.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 9 (660) z dnia 5 Marca 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »